برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
کاربری آجر نسوز در دکوراسیون داخلی

آجرنسوز در دکوراسیون داخلی

تاریخ انتشار: 1398/11/06 09:23 | بازدید: 344

برخی از افراد گمان می کنند که تنها کاربرد آجر در طراحی ....

آجرنسوز در دکوراسیون داخلی

 برخی از افراد گمان می کنند که تنها کاربرد آجر در طراحی نمای خارجی ساختمان و یا در ساخت دیوار های حامل و باربر می باشد، درحالی که این متریال شگفت انگیز از کاربرد های فراوانی در دکوراسیون داخلی ساختمان نیز برخوردار است. تنوع بالا در آجر ها سبب می شود تا افراد بتوانند با استفاده از آن ها طرح های بسیار زیبا و چشمگیری را در دکوراسیون داخلی خود ایجاد نمایند. یکی از انواع آجرها که به دلیل رنگ های متنوع و ظاهر زیبا به همراه ویژگی های فراوان دارای طرفداران بسیار زیادی است، آجرنسوز می باشد. یکی از ویژگی های اصلی آجرنسوز همانطور که از نامش پیداست مقاومت بالای آن در برابر آتش و گرما است که این خود به دلیل استفاده از خاک های چینی و نسوز در تولید آن و پخت در دمای بسیار بالا می باشد. تیم کالاساخت در ادامه این مقاله به ارائه دو شیوه استفاده از آجرنسوز در دکوراسیون داخلی برای شما همراهان پرداخته است:

 

  1. دیوار پشت ال سی دی

یکی از موارد استفاده آجرنسوز در دکوراسیون داخلی ساختمان، طراحی دیوار پشت ال سی دی می باشد. ال سی دی ها و تلویزیون ها از جمله المان هایی هستند که در بسیاری از دکوراسیون های داخلی نقش نقطه کانونی را ایفا می نمایند و به همین دلیل طراحی و اجرا زیبا ان ها می تواند تاثیر بسیار زیادی بر فضای داخلی ساختمان گذارد. آجرنسوز با رنگ های زیبا و جذابی که دارد یکی از گزینه های بسیار پرکاربرد در طراحی دیوار پشت ال سی دی و تلویزیون می باشد.

     2. دیوار بین کابینتی

دیوار بین کابینتی یکی دیگر از المان هایی است که طراحی آن تاثیر بسیار زیادی بر دکوراسیون داخلی ساختمان دارد. کابینت ها از نقش بسیار ویژه ای در آشپزخانه برخوردار هستند و کم تر آشپزخانه ای را می توان یافت که از کابینت بی بهره باشد. منظور از دیوار بین کابینتی فضای خالی بین کابینت های پایینی و بالایی می باشد. استفاده از آجرنسوز در رنگ و طرح هماهنگ با کابینت ها می تواند تاثیر بسیار زیادی بر زیبایی فضای آشپزخانه داشته باشد. آجرنسوز به دلیل مقاومت بالایی که در برابر گرما و آتش دارد در مقابل حرارتی که در این قسمت از ساختمان وجود دارد آسیب نمی بیند و می توان از آن در پشت اجاق گاز نیز استفاده نمود.

 

در تمامی مراحل ساخت و ساز کنارتان هستیم.

tel: 031-91004468تلگرام آجر

تماس با کالا ساخت از طریق واتس اپ گالری کالا ساخت همکاری در فروش کالاساخت