برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
آجرنما که مناسب آشپزخانه است .

آجرنما در آشپزخانه

تاریخ انتشار: 1399/04/30 09:27 | بازدید: 268

آشپزخانه یکی از بخش های بسیار مهم و جدایی ناپذیر از ساختمان می باشد ....

آجرنما در آشپزخانه

آشپزخانه یکی از بخش های بسیار مهم و جدایی ناپذیر از ساختمان می باشد که به قلب خانه شهرت دارد. طراحی مناسب و صحیح فضای داخلی آشپزخانه علاوه بر تاثیری که در زیبایی و شکوه دکوراسیون داخلی دارد، در ایجاد حس آرامش و مثبت بر روی افراد ساکن در آن نیز بسیار تاثیر گذار است. استفاده از مصالح ساختمانی مناسب با طرح و رنگ زیبا یکی از عوامل اثر بخش بر طراحی فضای این قسمت از ساختمان می باشد. آجرنما یکی از انواع مصالح ساختمانی است که در گذشته از آن تنها برای طراحی نمای خارجی ساختمان بهره می گرفتند اما امروز در بحث دکوراسیون داخلی نیز بسیار پر کاربرد است. بر حسب شرایط تولید، تکنولوژی تولید و مواد اولیه این متریال دارای تنوع بالایی می باشد. در میان آجرنماهای متنوع یکی از بهترین گزینه ها برای استفاده در آشپزخانه، آجرنما نسوز است. آجرنما نسوز از ترکیب خاک های چینی و نسوز به همراه کانی های معدنی خیلی خاص تولید می شود و دارای ساختار مولکولی متراکم و ظریفی است. این آجرنما دارای ویژگی های بسیار زیادی می باشد که استفاده از آن را در آشپزخانه ممکن ساخته است. تیم کالاساخت در زیر به بررسی برخی از این ویژگی ها پرداخته است:

 

  • مقاومت در برابر آتش و حرارت

یکی از ویژگی های بارز و معروف آجرنما نسوز، مقاومت بالا در برابر آتش و حرارت می باشد. این آجرنما به دلیل پخت طولانی در دمای بسیار بالا دارای تحمل گرمایی تا بالا 1500 درجه سانتی گراد است و این ویژگی سبب می شود تا بتوان با خیال راحت از آن در فضای آشپزخانه و مخصوصا در پشت اجاق گاز استفاده نمود.

 

  • مقاومت در برابر فرسایش

یکی از عواملی که در آشپزخانه ها موجب به تخریب و زشتی مصالح ساختمانی می گردد، فرسایش زیاد می باشد. در این قسمت از ساختمان بسیاری از فعل و انفعالات فیزیکی و شیمیایی رخ می دهد که سبب تغییر رنگ و نازیبا شدن سطح برخی از مصالح می گردد. آجرنما نسوز از جمله متریال هایی است که در برابر فرسایش بسیار مقاوم می باشد.

 

  • تنوع رنگ

از دیگر ویژگی های آجرنما نسوز می توان به تنوع بالا در رنگ و طرح اشاره نمود. آجرنما نسوز یکی از بهترین آجرنما ها در شکل ظاهری و کیفیت می باشد. این آجرنما دارای طیف های رنگی بسیار زیبایی است که در پایان کار سبب زیبایی دو چندان سطح می گردد.

 

تهیه و تنظیم در واحد تحقیق و توسعه گروه تولیدی و فروشگاهی کالاساخت.

 

در تمامی مراحل ساخت و ساز کنارتان هستیم.

tel: 031-91004468تلگرام آجر

تماس با کالا ساخت از طریق واتس اپ گالری کالا ساخت همکاری در فروش کالاساخت