برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
اسلب کاشی و سرامیک

اسلب کاشی و سرامیک

تاریخ انتشار: 1398/05/12 16:50 | بازدید: 378

اسلب کاشی و سرامیک

 

امروزه با پیشرفت ساخت و ساز و بالا رفتن امکانات ساختمانی تولیدکنندگان در صنعت کاشی و سرامیک بر آن شدند که قدمی نو در تولید محصولات جدید خود بگذارند این تولید موجب اضافه شدن محصولی جدید با نام سرامیک اسلب یا به عبارتی سرامیک سایز بزرگ شد. این محصول امروزه بیشتر در نما و کف ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد و به دلیل ظاهر بسیار زییبا و مکنحصر به فرد آن موجب شده است که در میان پیمانکاران و طراحان و مهندسان از اهمیت و محبوبیت بالایی برخوردار شود.این محصول در اصل به لحاظ قیمت و کیفتی و رنگ بندی های خاص رقیبی برای اسلب های سنگی است. که البته باید ذکر شود که شاید عموما گفته شود که این محصول در دسته ی محصولات طبیعی قرار نمیگیرد در صورتی که باید ذکر شود که تولید آن از ترکیب مواد صد درصد طبیعی انجام می شود که ترکیبی از صنعت و طبیعت است. البته طرفداران اسلب سرامیک به دلایلی از جمله استحکام و سختی بسیار بالا و طراحی و تنوع بسیار زیاد نفوذ پذیری آن در برابر آب و همچنین رنگ های طبیعی و در برخی شرایط غیر قابل پیش بینی این محصول را انتخای می کنند که زیبایی فضا را چندین برابرمی کند البته در ذیل این مطلب بر آن شدیم که اندک توضیحی در مورد ویژگی ها و معایب اسلب های سرامی گفته شده است که در این مطلب در گروه تولیدی و فروشگاهی کالاساخت بر آن شدیم که آنها را مورد بررسی قرار دهیم و همراه شما برای کسب اطلاعات بیشترشویم . سرامیک اسلب به جهت پوشش دادن فضاهای بسیار بزرگ از زیبایی و توجه بسیار زیادی برخوردار هستند و بسیاری از پیمانکاران آن را به سنگ اسلب ترجیح می دهند در بحث سرامیک های اسلب این ویژگی وجود دارد که شما به آسانی می توانید از هر نوع طرحی بدین جهت برای طراحی محیط های بدیع و نو ی توانید از سرامیک های اسلب استفاده نمایید و فضایی خاص و زیبا خلق نمایید.توجه داشته باشید ابعاد سرامیک های سایز بزرگ  عموما 90*180 هستند و هزینه ی آن از قیمت سنگ های اسلب بسیار کمتر است و به لحاظ ضخامتی عموما 2 سانتی متر هستند و نحوه ی نصب آن خاص می باشد که در کلیپ زیر مختصر نمایشی برای شما عزیزان دارد .

 


ویژگی های سرامیک سایز بزرگ

 

هر متریالی در عرصه ی ساخت و ساز هم دارای ویژگی های مثبت و هم منفی می باشد توجه داشته باشید که بسیاری از محاسن و یا معایب در جایگاه های مختلف قابل تغییر هستند و شاید یک حسن در شرایطی دیگر عیب محسوب شود در ادامه این بحث گروه تولیدی و فروشگاهی کالاساخت بر آن شد تا معایب و محاسن کاشی و سرامیک را برشمارد که در ابتدا به ذکر ویژگی ها و محاسن اصلی آنها بپردازیم.

از جمله خاص ترین ویژگی های این محصول بدون بندکشی بودن و یکپارچه شدن فضا می باشد که موجب می شود فضا یکدست تر و در عین حال زیباتر نشان دهد به این علت که میزان بندکشی این محصول بسیار کم است تمیز کردن آن بسیار ساده تر و در عین حال بهترانجام می شود تعداد بندکشی کمتر عموما مساوی است با تمیزی بیشتر چون بندکشی همیشه محل تجمع آلودگی و کثیفی می شود.

دومین گزینه در ویژگی های اسلب کاشی و سرامیک استحکام بالا  در عین حال شکستگی کمتر این محصول است زیرا اسلب کاشی و سرامیک با ضخامت 2 سانتی متر تولید می شود و از ضخامت بسیاربالایی برخورداراست و همچنین سختی بسیار بالای آن موجب می شود سطح آن زیباتر کار شود.

سومین ویژگی از این محصول این است که لعاب آن در برابر نفوذ آب ، یخ زدگی ، نفوذ مواد شیمیایی بسیار مقاوم است و آب به هیچ عنوان به لایه های درونی ساخت نفوذ نمی کند و بدین جهت برای حمام و سرویس های بهداشتی بسیار مناسب است. و لعاب براق آن موجب درخشندگی بیشتر و تمیزکاری بهتر آن می شود.

تنوع بسیار زیاد در طرح و رنگ آن ویژگی خاص و منحصر به فرد این محصول است که حتی این امکان  را برای شما مهیا می سازد که سنگی که اسلب آن با قیمتی بسیار بالا به فروش می رسد با همان طرح و رنگ با قیمتی یک هشتم خرید کنید.این نکته را مد نظر داشته باشید که با توجه به رنگ و سبک ساختمان شما این امکان به راحتی وجود دارد که بتوان آن را با هر ترکیبی هماهنگ ساخت.

 

معایب سرامیک اسلب

 

از بزرگ‌ترین معایبی که در مورد سرامیک سایز بزرگ وجود دارد می توان به نصب آنن که باید حتما توسط  معماران و سازندگان خبره انجام شود و دومین مساله سرد بودن آن در فصل های سرد سال می باشد توجه به این مساله را به هیچ عنوان فراموش نکنید که همیشه حمل و نقل این سرامیک به آسانی انجام نمی شود.

گروه تولیدی و فروشگاهی کالاساخت امیدوار است در این متن توانسته باشد گامی نو در راستای افزایش اطلاعات به همراهان خود بدهد .

 

تهیه و تنظیم در واحد تحقیق و توسعه گروه تولیدی و فروشگاهی کالاساخت.

 

در تمامی مراحل ساخت و ساز کنارتان هستیم.

tel: 031-91004468مشاوره تلگرام

تماس با کالا ساخت از طریق واتس اپ گالری کالا ساخت همکاری در فروش کالاساخت