بلوک فرش ها را بهتر بشناسید


بلوک فرش ها کاربد و تعریف آن

تاریخ انتشار: 1396/03/31 15:32 | بازدید: 1010

اشتراک مطلب با دوستان
تلگرام فیس بوک توئیتر لینکدین


بلوک فرش ها را بهتر بشناسیم...

 

 

تعریف جامع در مورد این محصولات

بلوک فرش ها یکی از محصولاتی است که در این چند سال به چرخه تولید محصولات ساختمانی اضافه شده است. این محصولات از جنس پایه‌ی سیمان+شن تولید می‌شوند که دارای قابلیت رنگ پزیری نیز می‌باشد. رنگ در تولید این نوع محصولات بسیار مهم است و این محصولات در رنگ‌های: طوسی، قرمز، زرد، سفید و نارنجی تولید و به چرخه صنعت ساختمان سازی می‌رسد.

تولید بلوک فرش ها با سیمان به این محصولات چند مزیت بسیار خوب اضافه می‌کند که این محصولات را تبدیل به یکی از بهترین مصالح برای کف فرش‌ ساختمان تبدیل می‌کند. سیمان به این محصولات ویژگی‌هایی همچون موارد زیر اضافه می‌کند.

  • مقاومت بالا در برابر ضربه و فشار

سیمان، ماده‌ای است که هرچه از تولی آن زمان بگزرد محکم تر و بهتر می‌شود. به خاطر همین خاصیت، بلوک فرش‌ها هر روز بهتر از دیروز و مقاوم تر می‌شوند. این مقاومت  بیشتر این محصولات را در مقابل ضربه و فشار حاصل از رفت و آمد انسان و ماشین آلات مقاوم می‌کند.

  • مقاوم در برابر آب 

کف فرش  ساختمان به خاطر شست و شو و بارندگی دائما با آب سر و کار دارند. این آب در بعضی از محصولات بسیار مضر می‌باشد و این مصالح را خراب می‌کند. اما بلوک فرش ها به خاطر سیمان استفاده شده در آن، هرچه آب بیشتر به آن برسد چسبندگی و مقاومت بیشتری پیدا می‌کند و این یک مزیت بسیار خوب برای این محصولات است.

 

بلوک فرش

 

انواع بلوک فرش های ساختمانی

 

بلوک فرش ها از تنوع بسیار زیادی برخوردار هستند. این محصولات در اندازه‌های مختلف تولید می‌شوند، که بیشتر در ابعاد استاندارد 0/40*0/40 می‌باشد. این محصولات بیشتر در طرح‌هایی تولید می‌شود که با کنار هم قرار دادن آن‌ها شکل‌هایی بوجود می‌آید، مانند بلوک فرش خورشیدی و چشمی.

بلوک فرش ها به صورت پازلی نیز تولید می‌شود که زیبایی خاص تری نسبت به شکلهای گونیا شکل خود دارند. تمامی این محصولات در رنگ‌هایی که قبلا گفته شده است تولید می‌شود که بیشتر رنگ طوسی و قرمز آن کاربرد دارد و دیگر رنگ‌ها به خاطر روشن بودن و کثیف شدن آن زیاد مورد استقبال قرار نمی‌گیرد.

 

موارد استفاده بلوک فرش ها

 

 

کف فرش یکی از مهم ترین اجزای ساختمان می‌باشد و کارشناسان معتقد هستند بعد از نمای ساختمان مهم ترین بخش از نظر زیبایی محیطی است. بنابر این انتخاب محصولی برای این بخش از ساختمان باید از نظر زیبایی مورد تایید شما بوده باشد. شما با داشتن هر سلیقه‌ای می‌توانید در کالاساخت یک کف فرش مناسب پیدا کنید، اما باید در کنار زیبایی محصولات مورد بسیار مهم دیگری را نیز برای انتخاب در نظر بگیرید و آن استحکام این محصول برای ساختمان خود می‌باشد.

کف فرش ساختمان به خاطر رفت و آمد انسان و وسایل نقلیه همیشه باید در مقابل فشار وارد شده از این رفت و آمد ها مقاوم باشد. اگر این کف فرش دارای استقامت لازم نباشد هرچه قدر هم زیبا باشد اما می‌شکند و به غیر از مشکلات دیگری که بوجود می‌آورد، زیبایی خود را نیز از دست می‌دهد.

بلوک فرش ها محصولاتی هستند که مختص کف فرش ساختمان‌ها تولید شده‌اند. بنابر این تمام ویژگی‌های یک کف فرش مناسب را در خود دارد. این محصولات در مقابل:

  • بارندگی(مناطق شمالی و جنوبی کشور
  •  فشار(حاصل از رفت و آمد)
  • یخ بندان زمستانه(در مناطق سرد سیر)
  •  رفت و آمد زیاد(پیاده روها)
  • ضربه و...

مقاوم هستند. در مقابل قیمت مناسبی نسبت به دیگر محصولات دارند و می‌توان گفت بهترین در نوع مصارف خود هستند.

 

کالاساخت، با تولید انواع این محصولات ساختمانی، با بهترین مصالح و کیفیت تولیدی هم در داخل کشور و هم در صادرات توانسته سهم عمده‌ای از فروش این بلوک فرش ها را بدست آورده و رضایت کامل مشتریان خود را بدست آورد.

شما مشتری عزیز می‌توانید برای راهنمایی بیشتر و مشاوره رایگان در قسمت تماس با ما، از طریق تلفن‌های شرکت با کارشناسان ما تماس گرفته و اطلاعات لازم را در هر زمینه ‌ای بدست آورید، یا با پر کردن فیلد روبه رو (مشاوره رایگان) کارشناس ما با شما تماس گرفته و به شما د رانتخاب بهتر یاری رساند.جستجو در مطالب وبلاگ
موضوعات