برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
بهترین درجه کاشی و سرامیک چیست؟

بهترین درجه کاشی و سرامیک چیست؟

تاریخ انتشار: 1402/03/18 11:18 | بازدید: 118

بهترین درجه کاشی و سرامیک چیست؟

یکی از مواردی که همیشه ممکن است ذهن افراد را به خود مشغول کند این است که بهترین درجه کاشی و سرامیک چیست؟

 

در عرف باید توجه داشت که همیشه کاشی و سرامیک درجه یک از کیفیت بالاتری به نسبت بقیه درجات برخوردار است اما دلیل وجودی دیگر درجه بندی ها چیست؟

 

کاشی و سرامیک ها پس از مرحله تولید نهایی به مرحله درجه بندی می روند و با توجه به عیوب و مشکلات تولیدی و فنی که دارند دسته بندی می شوند. باید در نظر داشت که بهترین و باکیفیت ترین کاشی و سرامیک ها همان درجه یک ها هستند و هر چقدر این درجه پایین تر باشد به نسبت کیفیت کاشی و سرامیک نیز پایین تر است و عیوب و ایرادات خاص خود را دارد.  از طرفی شاید مشاهده کرده باشید در برخی دسته بندی های کاشی و سرامیک با کلماتی از جمله گرید مواجه می شویم. گرید ها با اختلاف بسیار کم، از کیفیت پایین تری به نسبت درجات برخوردار هستند. اما عموما استفاده از عدد و یا گرید در درجه بندی می تواند انتخاب تولید کننده باشد.

درجات کاشی و سرامیک ها عموما نشانه مرغوبیت و کیفیت و بی عیب بودن آنها است و موجب شده است که ما دسته بندی های درجه یک تا ۴ و در برخی کارخانه ها درجه بندی های ۱ تا ۶ را داشته باشیم. البته  در بیشتر کارخانه های کاشی و سرامیک  کاشی های درجه یک به دلیل داشتن کیفیت بالاتر فروش بالاتری نیز دارند. برای تشخیص کاشی درجه یک از دیگر کاشی و سرامیک ها کافی است بر روی جعبه ی آن درجه، تاریخ تولید و میزان نفوذ پذیری آن را مشاهده نمایید. عموما در تمامی تولیدات این اطلاعات به صورت واضح در دسترس خریدار قرار گرفته است.

 

بهترین درجه کاشی و سرامیک

 

در برخی موارد ممکن است در حین انتخاب کاشی و سرامیک برای ما سوال پیش بیاید که بهترین درجه کاشی و سرامیک چیست؟

 

در درجه اول بهتر است این مورد را بررسی کنیم که برای چه مکانی و چه مصرفی احتیاج به کاشی و سرامیک داریم. چون بهترین بودن همیشه امری نسبی است و باید با توجه به موارد زیادی این مساله را بررسی نمود. به طور خلاصه و در مجموع باید گفت که کاشی و سرامیک های درجه یک دارای ویژگی هایی از جمله کیفیت پخت بالا،  کیفیت چاپ عالی و عدم وجود تفاوت ابعاد میلی متری در کاشی و سرامیک ها وهمچنین عدم وجود هیچ گونه حباب می باشند و هر چه قدر درجه کاشی و سرامیک پایین تر باشد به نسبت احتمال وجود خطای فنی و تولیدی در کاشی و سرامیک مذکور بالاتر است. شما می توانید با مراجعه به صفحات کاشی و سرامیک های درجه یک و دیگر درجات در سایت گروه تولیدی و فروشگاهی کالاساخت به طور کامل نمونه های بهترین درجات کاشی و سرامیک را ملاحظه نمایید.

 

"در تمامی مراجل ساخت و ساز کنارتان هستیم"

tel: 031-91004468

مشاوره تلگرام

تماس با کالا ساخت از طریق واتس اپ گالری کالا ساخت همکاری در فروش کالاساخت