برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
تابلو های 3d در کف

تابلوهای 3d در کف

تاریخ انتشار: 1397/08/27 11:23 | بازدید: 422

کفپوشهای سه بعدی

تابلوهای 3d در کف

تابلوهای 3d در کف یا کفپوش های سه بعدی

 

تابلو و پوسترهای 3d، عکس و فیلم های 3d نمونه ی سادهای از رشد تکنولوژِی سه بعدی در زندگی ماست. صنعت ساختمان نیز از این مورد مستثنی نیست و همگام با صنعت روز، پیش رفته است. در همین راستا کفپوش های سه بعدی برای طراحی داخلی ساختمان طراحی شده اند. کفپوش های 3d محصولاتی هستند که امروزه بسیار رواج یافته و توانسته در مدت کمی دوست داران زیادی را جذب خود کند . در ادامه با این محصول شگفت انگیز بیشتر آشنا می شویم. با ما همراه باشید.

 

کفپوش سه بعدی چیست؟

 

کفپوش سه بعدی فناوری است که از یک شرکت در دبی متولد شد و امروزه در خانه های ما جا گرفته تا ظاهری متفاوت و شگفت انگیز را برای ما به ارمغان آورد. در این کفپوش ها تصاویر زاویهدار درکنار لایه های نیمه شفاف متعدد باعث می شود تا تصاویر به صورت سه بعدی دیده شوند. مثلا استفاده از یک کفپوش سه بعدی با طرح امواج دریا و ساحل باعث می گردد که شما هنگام ورود به آن فضا و با نگاه به کفپوش حس کنید که در کنار دریا بر روی ساحل هستید .

این کفپوش ها در طرح های مختلف و متناسب با هرذوق و سلیقه ای طراحی و ساخته می‌شوند و لازم نیست نگران سایز کفپوش ها باشید؛ تنها کافیست طرح مورد نظر خود را انتخاب و سایز فضایی که کفپوش در آن قرار می گیرد را به متخصصین این حرفه بدهید و بقیه ی کارها را به آن ها واگذار کنید .

 

موارد استفاده از کفپوش های سه بعدی

 

اینگونه به نظر می رسد که بهترین فضا برای استفاده از کفپوش های سه بعدی، حمام و سرویس بهداشتی است. اما این دلیل نمی شود که استفاده از کفپوش سه بعدی  را محدود به این مکان ها کنیم. با کمی خلاقیت همراه با چاشنی سلیقه می توانید در فضاهای مختلف خانه مانند آشپزخانه، ورودی، اتاق نشیمن از این تکنولوژیِ بهره مند شوید. البته باید توجه داشته باشید که این کفپوش ها به لحاظ فرمو ماهیتی که دارند غالبا دارای خطوط بسیار و طرحهای شلوغ هستند، پس بسیارمهم است که قبل از اقدام به خرید، به فضا و دکوراسیون آن محیط توجه کنید.

 

جنس کفپوش های سه بعدی و نحوه ی اجرای آن

 

جنس سطح این کفپوش های سه بعدی رنگزری ناپوکسی یاپلیاورتان است. این سطوح بسته به ضخامت به دو دسته تقسیم می شوند : لایه نازک و سطح پرشده یا سطح ضخیم که امروزه در محلهای پر رفت و آمد بیشتراستفاده می شوند. برای حمام می توانید از نوع لایه نازک هم استفاده کنید که برای یک مدت طولانی ظاهر زیبایی فراهم خواهند کرد.

ابتدا تصویر مورد نظرازمیان عکسهای اصطلاحا است و که با کیفیت مناسب انتخاب می شود. سپس تصویر انتخاب شده بر روی لایه مخصوصی با دستگاههای حرفه ای پرینت می‌شود. این لایه بعد از زیر سازی مناسب برروی زمین قرارمی گیرد و پس از آن با چند لایه لاکالکلورزیناپوکسی یا پلیمری شفاف پوشش داده می‌شود.

سرامیکهای سه بعدی معمولا به صورت سه پخت تولید می شوند. دلیل اصلی این موضوع نیزمربوط به این است که این سرامیکها باید بتوانند، بهترازسرامیکهای معمولی جلوه کنند ومقاومترنیزباشند.

نکته بسیارمهم دراجرای کفپوشهای سه بعدی این است که علاوه براین که حتما باید مواد و متریال با کیفیت باشد، باید اجرای آن به صورت صحیح انجام شود و این کار توسط متخصص این حرفه صورت گیرد .

 

به گفته ی برخی ازفروشندگان کاشی و سرامیک در بازار این روزها استفاده ازکفپوش سه بعدی با درخواست زیادی مواجه شده است و دلیل آن شاید امکان انتخاب گستره وسیع یا زرنگها و تصاویر باشد که جذابیتی منحصر به فرد به دنبال دارد. پس می توان آینده ای بسیار روشن و امیدوارکننده را برای این تکنولوژی در نظر گرفت . 

تماس با کالا ساخت از طریق واتس اپ گالری کالا ساخت همکاری در فروش کالاساخت