برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
تابلو های سه بعدی در کف و کف پوش

تابلوهای 3d در کف یا کفپوش های سه بعدی

تاریخ انتشار: 1397/09/11 10:48 | بازدید: 458

تابلو سه بعدی

تابلوهای 3d در کف یا کفپوش های سه بعدی

تابلوهای 3d در کف یا کفپوش های سه بعدی

 

تابلو و پوسترهای 3d، عکس و فیلم های 3d نمونه‌ی ساده‌ای از رشد تکنولوژِی سه بعدی در زندگی ماست. صنعت ساختمان نیز از این مورد مستثنی نیست و همگام با صنعت روز، پیش رفته است. در همین راستا کفپوش های سه بعدی برای طراحی داخلی ساختمان طراحی شده اند. کفپوش های 3d محصولاتی هستند که امروزه بسیار رواج یافته و توانسته در مدت کمی دوست داران زیادی را جذب خود کند. در ادامه با این محصول شگفت انگیز بیشتر آشنا می شویم. با ما همراه باشید.

 

کفپوش سه بعدی چیست؟

 

کفپوش سه بعدی فناوری است که از یک شرکت در دبی متولد شد و امروزه در خانه های ما جا گرفته تا ظاهری متفاوت و شگفت انگیز را برای ما به ارمغان آورد. در این کفپوشها تصاویر زاویه دار در کنار لایه‌های نیمه شفاف متعدد باعث می‌شود تا تصاویر به صورت سه بعدی دیده شوند. مثلا استفاده از یک کفپوش سه بعدی با طرح امواج دریا و ساحل باعث می گردد که شما هنگم ورود به آن فضا و با نگاه به کفپوش حس کنید که در کنار دریا بر روی ساحل هستید.

این کفپوش ها در طرحهای مختلف و متناسب با هر ذوق و سلیقه‌ای طراحی و ساخت همی شوند و لازم نیست نگران سایز کفپوش‌ها باشید؛ تنها کافیست طرح مورد نظر خود را انتخاب و سایز فضایی که کفپوش در آن قرار می گیرد را به متخصصین این حرفه بدهید و بقیه ی کارها را به آنها واگذار کنید.

 

موارد استفاده از کفپوش های سه بعدی

 

اینگونه به نظر می رسد که بهترین فضا برای استفاده از کفپوش های سه بعدی، حمام و سرویس بهداشتی است. اما این دلیل نمی شود که استفاده از کفپوش سه بعدی  را محدود به این مکان ها کنیم. با کمی خلاقیت همراه با چاشنی سلیقه می توانید در فضاهای مختلف خانه مانند آشپزخانه، ورودی، اتاق نشیمن از این تکنولوژیِ بهره مند شوید. البته باید توجه داشته باشید که این کفپوشها به لحاظ فرموم اهیتی که دارند غالبا دارای خطوط بسیار و طرحهای شلوغ هستند ، پس بسیارمهم است که قبل از اقدام به خرید، به فضا و دکوراسیون آن محیط توجه کنید.

 

جنس کفپوش های سه بعدی و نحوه‌ی اجرای آن

 

جنس سطح این کفپوش‌های سه بعدی رنگ زرین اپوکسییاپل یاورتان است. این سطوح بسته به ضخامت به دو دسته تقسیم می‌شوند : لایه نازک و سطح پرشده یا سطح ضخیم که امروزه در محلهای پر رفت وآمد بیشتر استفاده می‌شوند. برای حمام می‌توانید از نوع لایه نازک هم استفاده کنید که برای یک مدت طولانی ظاهر زیبایی فراهم خواهند کرد.

ابتدا تصویرمورد نظرازمیان عکسهای اصطلاحاً است و که با کیفیت مناسب انتخاب می‌شود. سپس تصویرانتخاب شده بر روی لایه مخصوصی با دستگاههای حرفه ای پرینت می‌شود. این لایه بعد از زیر سازی مناسب برروی زمین قرار می‌گیرد وپساز آن با چند لایه لاکالکلورزیناپوکسی یا پلیمری شفاف پوشش داده می‌شود.

سرامیکهای سه بعدی معمولا به صورت سه پخت تولید می‌شوند. دلیل اصلی این موضوع نیز مربوط به این است که این سرامیکها باید بتوانند، بهترازسرامیکهای معمولی جلوه کنند و مقاومتر نیز باشند.

نکته بسیار مهم در اجرای کفپوش‌های سه بعدی این است که علاوه بر اینکه حتما باید مواد و متریال با کیفیت باشد، باید اجرای آن به صورت صحیح انجام شود و این کار توسط متخصص این حرفه صورت گیرد.

 

به گفته ی برخی از فروشندگان کاشی و سرامیک در بازار این روزها استفاده از کفپوش سه بعدی با درخواست زیادی مواجه شده است و دلیل آن شاید امکان انتخاب گستره وسیع یا زرنگها و تصاویر باشد که جذابیتی منحصر به فرد به دنبال دارد. پس می توان آینده ای بسیار روشن و امیدوار کننده را برای این تکنولوژی در نظر گرفت.

 

تماس با کالا ساخت از طریق واتس اپ گالری کالا ساخت همکاری در فروش کالاساخت