برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
ترکیب سنگ سفید و انواع آجرنماها

ترکیب سنگ سفید و آجرنما

تاریخ انتشار: 1399/04/24 09:21 | بازدید: 184

نمای بیرونی تنها بخش از یک ساختمان می باشد که در دید همگان قرار می گیرد

ترکیب سنگ سفید و آجرنما

 

نمای بیرونی تنها بخش از یک ساختمان می باشد که در دید همگان قرار می گیرد و تاحدودی نقش ارزش دهی و هویت بخشی به سازه را دارد. امروزه در طراحی این بخش از سازه سبک ها و طرح های بسیار زیادی موجود می باشد که در میان آن ها نمای ترکیبی از طرفداران بسیار زیادی برخوردار است. نمای ترکیبی در واقع نوعی سبک طراحی نما می باشد که در آن از ترکیب مصالح مختلف با یکدیگر همچون سنگ و آجرنما، سنگ و کامپوزیت، آجرنما و چوب و ... بهره می گیرند. ترکیب سنگ و آجرنما از مرسوم ترین نماهای ترکیبی در میان دست اندرکاران ساخت و ساز می باشد و این به دلیل محبوبیت بسیار زیاد هر یک از این دو متریال در صنعت ساختمان سازی است. در این نمای ترکیبی سنگ های سفید رنگ جلوه بسیار زیبایی به آجرنما می بخشند. تیم کالاساخت در ادامه دو نمونه ترکیب سنگ سفید و آجرنما برای شما همراهان عزیز ارائه نموده است:

 

یکی از ترکیب های بسیار زیبا و چشمگیر از سنگ سفید و آجرنما، ترکیب سنگ تراورتن سفید عباس آباد به همراه آجرنما نسوز رندوم انگلیسی می باشد. سنگ تراورتن سفید عباس آباد یکی از برند های سنگ تراورتن است که از طرفداران بسیار زیادی برخوردار می باشد و دارای زمینه سفید به همراه رگه های کرم رنگ بسیار زیبایی است. آجرنما نسوز رندوم انگلیسی نیز یکی از انواع آجرنما از جنس نسوز می باشد که به صورت رندوم دارای رنگ های بسیار زیبای قهوه ای تیره، قرمز، جیگری، پرتقالی تیره و ... است. ترکیب این دو متریال یک تضاد رنگ فوق العاده زیبا و باشکوه را در نمای شما به همراه می آورد.

 

  • سنگ تراورتن ابر و بادی حاجی آباد و آجرنما شیل قهوه ای

نمونه ای دیگر از ترکیب سنگ سفید و آجرنما که همانند گزینه بالا دارای تضاد زیبایی می باشد، ترکیب سنگ تراورتن ابر و بادی حاجی آباد به همراه آجرنما شیل قهوه ای است. سنگ تراورتن حاجی آباد نیز یکی دیگر از برند های تراورتن است که سورت ابرو بادی آن دارای طرفداران بالایی است. زمینه این سنگ سفید به همراه موج های ابر و بادی کرم بسیار زیبایی می باشد. آجرنما شیل نیز یکی دیگر از انواع آجرنما است که تهیه شده از خاک شیل می باشد و در این ترکیب بسیار زیباست.

 

 

تهیه و تنظیم در واحد تحقیق و توسعه گروه تولیدی و فروشگاهی کالاساخت.

در تمامی مراحل ساخت و ساز کنارتان هستیم.

tel: 031-91004468تلگرام آجر

تماس با کالا ساخت از طریق واتس اپ گالری کالا ساخت همکاری در فروش کالاساخت