حوض سرامیکی


حوض سرامیکی

تاریخ انتشار: 1398/04/20 12:45 | بازدید: 187

اشتراک مطلب با دوستان
تلگرام فیس بوک توئیتر لینکدین

حوض های سرامیکی

یکی از مهمترین و در عین حال زیباترین المان های موجود در سبک معماری جدید که می تواند معماری سنتی را برای شما تداعی کند و فضای ساختمان شما را با طبیعت آمیخته سازد حوض است.

در دنیای شلوغ و پرهیاهوی امروز به راستی که انسان نیازمند گوشه ی دنجی می شود که تسکین دهنده فکر و آرامش دهنده روح او شود گوشه ای که تداعی خاطرات و آرامش روزگاران دیرین ما را داشته باشد که حوض آب یکی از مهمترین و کار آمد ترین این محصولات است که صدای آب آن میتواند شادی و آرامش بیشتری به به خانه شما هدیه کند.

از حوض های آبی عموما هم میتوان در پاسیون و تراس هم در حیاط استفاده نمود که بسته به ابعاد حوض و حیاط شما دارد اندکی خلاقیت می تواند فضایی مدرن و در عین حال سرشار از صدای آب و حس زندگی را برای شما ایجاد نماید ابعاد حوض های سرامیک با توجه به سلیقه و ابعاد مدنظر مشتری تا حدود بسیار زیادی قابل تغییر است.

شاید این سوال یبرای شما ایجاد شود که سرامیک های ریز کار شده در حوض ها تا چه اندازه مقاوم هستند وآیا این امکان وجود دارد در اثر برخورد با آب از بین بروند و ظاهر شفاف و زیبای خود را از دست دهد؟

به قطعیت می توان گفت سرامیک های استخری از جمله سرامیک هایی هستند که جذب آب آنها از 4 درصد تا صفر درصد است و در برابر هرگونه یخ زدگی و رطوبت وخیسی مقاوم هستند.عموما در کارگاه تولید حوض کالاساخت برای زیباتر شدن کار از بندکشی های رنگی عموما آبی استفاده می کنند ولبه های خارجی حوض را حتما با ورق گالوانیزه می پوشانند که امکان آسیب دیدگی لبه ها را دراثر مواجه به دیوار و یا هر جسم سختی از بین ببرد.

حوض های موجود در سایت کالاساخت در اشکال چند ضلعی موجود است از جمله 4 ضلعی و 6 ضلعی و 8 ضلعی با ابعاد مختلف که با مراجعه به سایت کالاساخت می توانید تمام آنها را دیده و انتخاب نمایید.این امکان برای مشتریان عزیز وجود دارد که با توجه به سلیقه و نوع نیاز خود رنگ و طرح مد نظر خود را انتخاب نموده و هرگونه طرح خاصی که در نظر دارید را سفارش دهید.

تهیه و تنظیم در گروه تولیدی و فروشگاهی کالاساخت 

در تمامی مراحل ساخت و ساز کنارتان هستیم.

tel: 031-91004468

مشاوره تلگرامجستجو در مطالب وبلاگ
موضوعات
-->