برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
درجه بندی پرسلان بر اساس رنگ

درجه‌بندی سرامیک پرسلان و کاشی پرسلان بر حسب رنگ

تاریخ انتشار: 1397/10/02 15:59 | بازدید: 368

درجه‌بندی سرامیک پرسلان و کاشی پرسلان بر حسب رنگ

درجه‌بندی سرامیک پرسلان و کاشی پرسلان بر حسب رنگ

 

تنوع رنگ، بافت و تن بین هر نوع سرامیک پرسلان و کاشی پرسلان را تحت عنوان تنوع سایه رنگ می‌شناسیم. گوناگونی رنگ، یکی از ویژگی‌های ذاتی محصولاتی است که پخته می‌شوند که به بهبود ماهیت و زیبایی محصول می‌انجامد .

با توجه به مدل و حتی نحوه تولید، سایه رنگ می‌تواند تا حدی بین کاشی‌ها تغییر کند. هر چند که این گوناگونی در بعضی از محصولات کمتر و یا حتی صفر است اما در بعضی موارد، طیف دراماتیکی از تنوع پیش روی شما است که هر کدام ، انتخابی شیک محسوب می‌شوند. در این مطلب، به نحوه درجه‌بندی سرامیک و کاشی پرسلان بر حسب تغییر رنگ، پرداخته‌ایم.

  •  ظاهری یکنواخت : بین محصولاتی که به‌طور مشابه تولید شده‌اند ؛ کمترین و شاید هیچ تفاوتی نبینید هر کاشی با لعاب و بافت بدنه یکسانی تولید می‌شود.
  •  تنوع کم : در این نوع کاشی، بافت، طرح یا هر دو متمایز هستند اما رنگ یکسانی دارند .
  •  تغییرات متوسط : اگرچه رنگ‌های موجود در یک کاشی تنها، نشان‌دهنده رنگ قابل‌ انتظار در دیگر کاشی‌ها است اما مقدار رنگ هر قطعه ممکن است؛ تفاوت مهمی داشته باشد.
  •  تصادفی یا تغییرات دراماتیک: تغییر تصادفی رنگ باعث می‌شود که یک کاشی، رنگی کاملاً متفاوت نسبت به بقیه کاشی‌ها داشته باشد. بنابراین، نصب نهایی، خاص و غیرعادی خواهد بود.

برای اینکه مطمئن شوید، نمای محصولی که خریده‌اید چه شکلی خواهد بود ؛ از میزان تغییر سایه رنگ آن مطلع شوید . چند قطعه از کاشی‌ها را خوب نگاه کنید تا با توجه به تغییر رنگ، انتخابی صحیح داشته باشید. برای آگاهی از این موضوع، می‌توانید به مشخصات فنی کاشی نیزنگاه کنید.

تماس با کالا ساخت از طریق واتس اپ گالری کالا ساخت همکاری در فروش کالاساخت