درجه‌بندی سرامیک پرسلان و کاشی پرسلان بر حسب رنگ


درجه بندی پرسلان بر اساس رنگ

تاریخ انتشار: 1397/10/02 15:59 | بازدید: 288

اشتراک مطلب با دوستان
تلگرام فیس بوک توئیتر لینکدین

درجه‌بندی سرامیک پرسلان و کاشی پرسلان بر حسب رنگ

 

تنوع رنگ، بافت و تن بین هر نوع سرامیک پرسلان و کاشی پرسلان را تحت عنوان تنوع سایه رنگ می‌شناسیم. گوناگونی رنگ، یکی از ویژگی‌های ذاتی محصولاتی است که پخته می‌شوند که به بهبود ماهیت و زیبایی محصول می‌انجامد .

با توجه به مدل و حتی نحوه تولید، سایه رنگ می‌تواند تا حدی بین کاشی‌ها تغییر کند. هر چند که این گوناگونی در بعضی از محصولات کمتر و یا حتی صفر است اما در بعضی موارد، طیف دراماتیکی از تنوع پیش روی شما است که هر کدام ، انتخابی شیک محسوب می‌شوند . در این مطلب، به نحوه درجه‌بندی سرامیک و کاشی پرسلان بر حسب تغییر رنگ، پرداخته‌ایم .

 

  •  ظاهری یکنواخت : بین محصولاتی که به‌طور مشابه تولید شده‌اند ؛ کمترین و شاید هیچ تفاوتی نبینید هر کاشی با لعاب و بافت بدنه یکسانی تولید می‌شود .
  •  تنوع کم : در این نوع کاشی، بافت، طرح یا هر دو متمایز هستند اما رنگ یکسانی دارند .
  •  تغییرات متوسط : اگرچه رنگ‌های موجود در یک کاشی تنها، نشان‌دهنده رنگ قابل‌ انتظار در دیگر کاشی‌ها است اما مقدار رنگ هر قطعه ممکن است؛ تفاوت مهمی داشته باش د.
  •  تصادفی یا تغییرات دراماتیک: تغییر تصادفی رنگ باعث می‌شود که یک کاشی، رنگی کاملاً متفاوت نسبت به بقیه کاشی‌ها داشته باشد. بنابراین، نصب نهایی، خاص و غیرعادی خواهد بود .

برای اینکه مطمئن شوید، نمای محصولی که خریده‌اید چه شکلی خواهد بود ؛ از میزان تغییر سایه رنگ آن مطلع شوید . چند قطعه از کاشی‌ها را خوب نگاه کنید تا با توجه به تغییر رنگ، انتخابی صحیح داشته باشید. برای آگاهی از این موضوع، می‌توانید به مشخصات فنی کاشی نیزنگاه کنید .
 جستجو در مطالب وبلاگ
موضوعات
-->