دسته بندی ضایعات


دسته بندی ضایعات کاشی و سرامیک

تاریخ انتشار: 1398/03/30 08:46 | بازدید: 165

اشتراک مطلب با دوستان
تلگرام فیس بوک توئیتر لینکدین

دسته بندی ضایعات چگونه است ؟

 

زمانی که کاشی و سرامیک را مورد بررسی قرار می دهیم باید توجه داشته باشیم که یک سری از تولیدات دارای کیفیت کمتری به نسبت کاشی های دارای درجه هستند و در تولید هر محصولی به علت های مختلف که در مقاله قبلی کالاساخت از آن صحبت شد وجود دارد که معمولا به صورت تنی و روی پالت به مشتری تحویل داده می شود که در انتهای آن به موارد مصرف کاشی ضایعات و تنی می پردازیم هر یک از موارد ذکر شده در زیر عامل تاثیر گذاری بر قیمت سرامیک فله ای است:

در ابتدا به طور مختصر به اینم مساله می پردازیم که ضایعات کاشی و سرامیک یا به اصطلاح عامیانه صنعت کاشی و سرامیک بار فله ی و پالتی کاشی و سرامیک چیست؟

ضایعات کاشی و سرامیک از جمله کاشی و سرامیک هایی هستند که در هیچ یک از درجه بندی های کاشی و سرامیک قرار نگرفته باشد و یا به عبارتی از دیدگاه کارخانه ارزش کارتن کردن و هزینه کردن ندارد و به صورت فله ایی و پالتی به مشتریان ارایه میشودکه البته لازم به ذکر ست که عده ای از افراد که سرمایه گذاری آنها تنها براساس سود است و نه رضایت مشتری کاشی و سرامیک های تنی را به نام کاشی و سرامیک درجه دار به مشتریان ارایه می دهند.

در میان بار های ضایعات و تنی باغر هایی با درجه های مختلف ممکن است به دلایل مختلف وجود داشته باشد به عنوان مثال بارهای دارای درجه بندیی که در حین بارگیری با هر گونه لب پریدگی و ... به بارهای ضایعات و تنی انتقال پیدا می کنند.

 

 دسته بندی کاشی و سرامیک ضایعات از نظر سالم بودن 

 

بارهایی چهارچوب سالم

شکسته و چهارچوب سالم درهم

شکسته مخصوص برش

 

یکی دیگر از دسته بندی ها و عوامل تاثیر گذار دیگر در قیمت سرامیک فله ای 

 

سرامیک فله ای گرانیت

سرامیک فله ای پرسلان

سرامیک فله ای معمولی (خاک قرمز)

 

قیمت سرامیک فله ای عموما به صورت تنی محاسبه می شود. و بارگیری ها عموما به صورت ده چرخ و تریلی انجام می شود.از نظر انتخاب طرح عموما کارخانه ها قابلیت انتخاب طرح را به مشتری نمی دهند و این مساله بستگی به طرح های روی خط تولید کارخانه دارد و در اکثر مواقع قابل پیش بینی و انتخاب نمی باشد.در متن فوق به دسته بندی انواع سرامیک تنی و فله ای پرداختیم لازم به توضیح است که این دسته بندی ها کاملا متفاوت هستند که قیمت سرامیک فله ای بر اثر این گزینه ها قایل تغییر است.

امید است در این متن توانسته باشیم اطلاعاتی هرچند مختصر در اختیار شما گذاشته و قدمی در جهت رشد و تعالی هر چه بیشتر کشورمان ایران برداریم.

 

تهیه و تولید در گروه تولیدی و فروشگاهی کالاساخت

در تمامی مراحل ساخت و ساز کنارتان هستیم.

tel: 031-91004468

 مشاوره

 جستجو در مطالب وبلاگ
موضوعات
-->