برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
راه های انتخاب سنگ آنتیک مناسب

راه های انتخاب سنگ آنتیک مناسب

تاریخ انتشار: 1398/02/26 14:10 | بازدید: 352

سنگ آنتیک مناسب چگونگی تشخیص سنگ آنتیک مناسب

راه های انتخاب سنگ آنتیک مناسب

 

اگر قصد تهیه سنگ آنتیک برای فضای داخلی خود دارید باید بگوییم که کالا ساخت در این مقاله به شما در انتخاب سنگ آنتیک مناسب کمک خواهد کرد و توضیحاتی را که برای انتخاب سنگ آنتیک نیاز دارید در اختیارتان می گذارد.

عوامل تاثیر گذار در انتخاب سنگ برای فضای داخلی میتوان به خاصیت هایی همچون نگهداری و نظافت آسان، اقتصادی و مقرون به صرفه بودن، عمل کردن همچون عایق صوتی در برابر سر و صدا و انتقال روح طبیعت به فضای خانه اشاره نمود. اولین موضوع این است که شما در هنگام انتخاب سنگ آنتیک نیازی نیست مقاومت و استحکام بالایی را در نظر بگیرید. به دلیل اینکه سنگ در محیطی محفوظ کار می شود و در مقایسه با سنگ ها در نمای خارجی که در معرض باد و باران و اشعه خورشید هستند نیاز به استحکام کمتری دارند. پس درنتیجه طرح و رنگ سنگ یکی از مهمترین ایتم ها در انتخاب سنگ انتیک می شود.

در طراحی و انتخاب سنگ به  دلیل ناکافی بودن نور طبیعی و یا عواملی همچون رطوبت زیاد، نیاز به نظافت مکرر و یا قرار گیری در معرض عوامل ساینده و یا نیاز به براقیت سطح سنگ، محدودیت هایی در انتخاب رنگ و ابعاد سنگ ایجاد شود و وجود هر یک از این محدودیت ها باعث کم شدن گزینه های انتخابی می شود. ما انواع مختلفی از سنگ ها آنتیک را در مجموعه کالا ساخت با قیمیتی مناسب و زیر قیمت بازار برای مصرف کننده عرضه میکنیم. اینکه چه سنگی آنتیکی مناسب است را در کل به سمع و نظرتان می رسانیم اما از این بابت که تمام سنگ های آنتیک موجود در کالا ساخت از جمله سنگ های ممتاز و درجه یک هستند را با خیالی آسوده در خاطر خود حفظ کنید.

سنگ های آنتیک چه از نوع گیوتین باشند چه از نوع آنتیک هایی که بر روی تور چسبیده شده اند باید از برش یکسان و با کیفیتی برخوردار باشند. زیرا اگر برش های سنگ یکسان نباشد زیبایی کا را از شما خواهد گرفت . البته این موضوع را که گاها انواع مختلفی وجود دارند که به دلیل تفاوت در طرح از برش های ناهمگون برخوردار هستند را در نظر بگیرید. اگر از سنگ های گیویتن که ابعاد آنها 5 سانتی متر عرض و 30 سانتی متر طول است استفاده میکنید بهتر است تا با ضخامت یکسان سنگ را تهیه کنید . نوعی از سنگ های آنتیک رو توری به صورت پرو فیل و ساب خورده موجود هستند که اگر اینگونه باشد بهتر است تمام سنگ ها به یک اندازه پروفیل و گرد شده باشند.

رزین مورد دوم در انتخاب سنگ آنتیک است . برخلاف سنگ نما که عموما باید رزین بخورد اگر از نوع تراورتن باشد. سنگ های آنتیک از هر نوع و جنسی که باشند نباید قبل از کار شدن رزین بخوردند و باید بعد از کار شدن روی سطح مورد نظر رزین بخورند. پس اگر قصد دارید روی کار را با رزین محافظت کنید ابتدا رنگ سنگ خود را انتخاب کنید و بعد از ان به تناسب رنگ سنگ رزین های رنگی یا بدون رنگ و بو را انتخای کنید.

چسب مورد استفاده برای چسباندن قطعات ریز سنگ انتیک بر روی تور یکی دیگر از موارد انتخاب سنگ آنتیک است . که می بایست از زمان تولید تا زمان بسته بندی وقت کافی برای خشک شدن در نور آفتاب را در اختیار سنگ قرار داد. و اگر این زمان را قرار ندهیم ممکن است سنگ از روی تور جدا شود . پس زمانی که بازه زمانی تولید را 3 الی 7 روز به شما پیشنهاد می دهند منظور فقط برش و چسباندن سنگ ها نیست بلکه فاصله ای است برای خشک شدن سنگ ها قبل از بسته بندی و شیرینگ تا بتوان با کیفیت تر محصول برای ارئه در خدمت مشتری قرار داد.

در بحث انتخاب سنگ آنتیک با طرح و رنگ مناسب با دکور داخلی شما پیشنهاد میشود تا به مقاله های دیگر در کالا ساخت نیز سری بزنید . یا با مشاوران و طراحان ما در قسمت پشتیبانی و خرید تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره مند شویم.

 

تمام تلاش ما در کالا ساخت جلب رضایت و خشنودی خاطر شماست.

 

تماس با کالا ساخت از طریق واتس اپ گالری کالا ساخت همکاری در فروش کالاساخت