رزین محصولی مکمل برای سنگ


رزین محصولی مکمل برای سنگ

تاریخ انتشار: 1397/10/18 09:31 | بازدید: 347

اشتراک مطلب با دوستان
تلگرام فیس بوک توئیتر لینکدین

رزین

 

معرفی محصول :

رزین یا براق کننده، محصولی مکمل برای سنگ‌های طبیعی می‌باشد.این محصول مناسب برای سنگ های طبیعی تزئینی یا ساب نخورده می‌باشد که دارای سطحی غیر هم سطح است. مثل سنگ های گیوتین،آنتیک و...

رزین‌ها بهترین و بیشترین کاربردی که دارند محافظت از سنگ یا آجر در نما است، حال این سنگ در نمای خارجی باشد یا داخلی ولی بیشتر مناسب نمای خارجی است، این پوشش رزین یک لایه نازک روی آن ایجاد می‌کند که باعث میشود حفره های روی سنگ یا آجر بسته شود و عوامل جوی و محیطی مثل: گرد و خاک،آلاینده ها و آب به آن نچسبیده و نفوذ نکند، حال اگر متریال شما رزین نخورده باشد آب و گرد و خاک در این حفره ها نفوذ کرده  باعث می شود سنگ یا آجر جلوه ی خود را از دست بدهد.

رزین- براق کننده ( خاصیت دیگری نیز دارد و آن براق کنندگی و درخشندگی سطح سنگ است  و باعث می شود سنگ جلوه بسیار خوبی پیدا کند و موج ها و نقش های روی سنگ به خوبی نمایان شود. این براق کنندگی و درخشندگی مخصوصا در سنگ ها و متریالی که رنگ تیره داشته باشند بسیار محسوس است و باعث میشود قسمت تیره سنگ درخشان شود) .

راهنمای استفاده :

برای استفاده از این محصول باید بعد از تمام شدن بنایی و نصب سنگ یا اجر (بعد از تمام کار) سنگ یا محصولی که می خواهید رزین یا براق کننده بخورد را با آب شسته و تمام گرد و خاک،سیمان یا چسب جا مانده را به خوبی پاک کرده و صبر کنید تا به خوبی خشک شود.بهتر است این کار در نمای بیرونی وقتی انجام شود که باد یا گردو خاک نباشد تا سطح سنگ تا زمان خشک شدن کامل تمیز بماند،بعد از آنکه مطمئن شدید سطح سنگ خشک شده است رزین را از داخل قوطی فلزی خود داخل کاسه یا ظرفی فلزی(به هیچ وجه پلاستیکی نباشد چون رزین آن را سوراخ میکند) بریزید.این کار را کم کم انجام دهید و به یک باره تمام رزین را از قوطی خارج نکنید چون بعد از خارج شدن رزین از قوطی شروع میکند خشک شود.برای حسن انجام کار بهتر است  برای نماهای خارجی از پیستوله استفاده شود . این کار بهتر است در چند مرحله انجام شود،چون در مرحله اول سنگ تمام رزین را می ‌خورد،بار اول رزین را زده و بعد از خشک شدن آن دوباره شروع کنید این کار را در فواصل زمانی مختلف  تا زمانی که درخشندگی سنگ به حد دلخواه خود برسد تکرار کنید.

مقدار مصرفی رزین (براق کننده) بستگی به شما و سلیقه شما دارد،سطح سنگ در مرحله دوم به صورت کامل پوشانده شده و تمام حفره های آن پر میشود و درخشندگی نسبتا خوبی پیدا میکند ولی برای درخشندگی بیشتر بیاد رزین بیشتری استفاده شود.

حد ضمانت محصول برای هر 4  متر مربع 1 لیتر می باشد .  

 

                                                                                                                                  

 1 نظر

جمال کبوتری | 1398/06/23 09:41

رزین ۲۰لیتری

مدیر سایت | 1398/06/23 19:59

تماس تلفنی گرفته شد.

جستجو در مطالب وبلاگ
موضوعات