برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
چیدمان اتاق خواب کودک و سنگ آنتیک

سنگ آنتیک در اتاق خواب کودک

تاریخ انتشار: 1398/03/30 12:47 | بازدید: 386

چه رنگ سنگ آنتیک برای کودک مفید است؟ چه جنس سنگی قابل استفاده است؟

سنگ آنتیک در اتاق خواب کودک

 

در این مقاله تلاش کرده ایم تا شما را با این سوال که اتاق خواب کودک ارا با سنگ آنتیک تزئین کنید آیا به صلاح فرزند شما هست یا خیر آشنا سازیم .

اینکه فرزند شما می بایست با دنیای اطراف خود آشنا شود و ارتباط برقرار کند جزئی از وظیفه شماست. استفاده از عناصری که در طبیعت وجود دارند این امکان را به شما میدهد تا او را با حس درک از طبیعت آشنا سازید و همچنین انرژی هایی که از سمت این عناصر ساتر میشوند بسیار قدرتمند هستند و حس خوبی را منتقل میکنند. و باعث خلاقیت فرزند شما خواهند شد. تنها می بایست چند نکته را رعایت کنید . از سنگ های مضرس و تیشه ای یا قیچی شده که برآمدگی و فرورفتگی های خشنی دارند استفاده نکنید . زیرا ممکن است در حین بازی آسیبی به فرزند شما وارد کنند. و مورد دوم اینکه حتما از رزین  برروی سطح سنگ استفاده کنید اینکار باعث میشود تا سنگ گرد و خاک نشود و تمیز کردن سنگ را بسیار آسان میسازد. و سطح سنگ را تا 50 درصد ضد میکروب میکند.

 

انتخاب مناسب

اینکه از چه رنگ سنگ استفاده کنید بسته به سلیقه شما و دکوراسیون اتاق فرزند شما دارد . اما زرد رنگی است که خلاقیت را افزاریش میدهد در صورتی که به صورت معقول از این رنگ زیبا استفاده شود. به طور مثال تمام اتاق را رنگ زرد نزنید. سعی کنید هر سمت از اتاق گویای یک عنصر باشد. سعی کنید در کنار سنگ از چوب هم نیز استفاده کنید و عناصر چوبی را به کار بگیرید . این دو ترکیب بسیار زیبایی را در کنار یکدیگر می سازند. می توانید از یک تکه سنگ سفید یا کاغذ آماده بر روی قسمتی از دیوار استفاده کنید تا فرزند شما هر انچه را که در نظر دارد بر روی دیوار نقش بزند. سعی کنید قبل از اینکه فرزند شما در اتاق ساکن شود اتاق را رزین بزنید یا اگر سن فرزند شما بالای 5 سال است به صورت رسمی و در بهترین حالت از او تقاضا کنید که در چسباندن سنگ ها به شما کمک کند . این حس یکی از بزرگترین  و لذت بخش ترین حس ها برای کودک شماست تا خود را مستقل بداند و حس کند حتی توانایی انجام چنین کاری را دارد .سنگ آنتیکی را استفاده نماید که مطمئن هستید او نیز پسندیده است.

 

تهیه و تنظیم در واحد تحقیق و توسعه گروه تولیدی و فروشگاهی کالا ساخت شما میتوانید با تماس با ما از مشاوره رایگان استفاده کنید. تمام تلاش ما در کالا ساخت جلب رضایت و خشنودی خاطر شماست .

 

تهیه و تولید در گروه تولیدی و فروشگاهی کالاساخت

در تمامی مراحل ساخت و ساز کنارتان هستیم.

tel: 031-91004468مشاوره تلگرام

تماس با کالا ساخت از طریق واتس اپ گالری کالا ساخت همکاری در فروش کالاساخت