سنگ آنتیک در نمای داخلی

سنگ آنتیک در نمای داخلی

تاریخ انتشار: 1398/01/27 13:49 | بازدید: 248

پیشنهاد جدید در استفاده از گیوتین چگونه نقاط منفی و پرت خانه را مثبت کنیم.

سنگ آنتیک در نمای داخلی

سنگ آنتیک در نمای داخلی

 

در مقاله های قبلی به مواردی از استفاده سنگ های انتیک در نمای داخلی پرداختیم . امروز پیشنهاد ویژه ای برای شما داریم.

استفاده از سنگ گیوتین در نمای داخلی ساختمان در قسمت راه پله و دیواره های راپله میتواند گزینه ای جذاب برای تنوع و زیبایی منزل شما باشد . اگر راه پله های شما در داخل ساختمان است بهتر است برای سنگ راه پله از سنگ های گیوتین و قیچی استفاده کنید . در اینجا چند نکته برای استفاده از سنگ گیوتین در راه پله به تفضیل توضیح داده شده است .

در گام اول شما باید رنگ سنگ راه پله خود را با رنگ سنگی که برای دیواره ها قصد دارید کار کنید هماهنگ و ست کنید . اگر سنگ راه پله شما روشن است میتوانید از انواع سنگ ها چه تیره چه روشن استفاده کنید . ولی اگر سنگ راه پله شما تیره است و از سنگ های مشکی و اکستری تیره استفاده کرده ای بهتر است سنگ دیوار را روشن تر کار کنید البته این نکته که اگر فضای شما از نور دهی عالی برخوردار است مجددا می توانید از سنگ های رنگ تیره گیوتین و انواع پرچمی آن استفاده کنید.

در گام بعد باید ارتفاع دیوار را بسنجید هرچه ارتفاع دیوار شما بلند تر باشد شما میتواند سنگ راه پله را که در کنار دیوار کار می شود بلند تر بگیرید و در واقع چندین ردیف سنگ گیوتین کار کنید. بهتر است اگر فضای راه پله شما امکان استفاده از فضای سبز را به صورت دیواری یا پاگردی دارد از فضای سبز به اضافه سنگ گیوتین استفاده کنید . در اکثر معماری ها فضای پله یک فضای منفی و پرت است. اگر مایل هستید این فضا را به فضایی مثبت و دلنشین تبدیل کنید ما به شما استفاده از سنگ های گیوتین را پیشنهاد میکنیم . جنس اکثر این سنگ ها از تراورتن است.پس از مقاومت بالایی برخوردار است . این مورد که زمانی میگوییم از مقاومت بالا برخوردار است بعد از کار کردن سنگ است . قبل از کار کردن سنگ جنس گیوتین ها شکستگی دارد به این صورت که سنگ ها در بسته بندی به علت فشاری که به آنها وارد میشود ممکن است از وسط نصف شوند. نیازی به نگرانی نیست به راحتی می توانید سنگ ها را در کنار هم چیده و داخل هم قفل کنید هیچ رگه و ناهمواری مشخص نخواهد شد. بعد از کار کردن بهتر است از رزین بر روی سنگ ها استفاده کنید تا تمیز کردن سنگ را برای شما راحت تر کند.

در گام های بعدی باید به میزان هزینه ای که میتوانید انجام دهید فکر کنید. نکته مثبت سنگ گیوتین این است که از قیمت فوق العاده مناسبی برخوردار است و شما با صرف کمترین هزینه می توانید به طرح دلخواه خود برسید. انواعی از سنگ گیوتین وجود دارد که از جنس مرمر است . این نوع به زیبایی میتواند سنگ راه پله شما را دو چندان جلوه ببخشید خصوصا اگر توانایی اجرای نور پشت سنگ مرمر را داشته باشید. قابلیت و علت گرانی سنگ های مرمر این موضوع است که انها به راحتی نور را از خود عبور می دهند و می توانند تصویری زیبا را به نمایش بگذارند . در این صورت شما هم نور کافی برای راه پله خود خواهید داشت هم با استفاده از نور فضای منفی و پرت را جبران کرده اید.

 

گام آخر نحوه اجرای سنگ گیوتین است . که با استفاده از چسب خمیری آماده یا انواع پودر آن میتوانید بر روی سطح دیوار خود استفاده کنید . برخی اوقات سنگ راه پله را از قسمت پایه کار میکنند . گاهی فقط به صورت یک نوار در وسط دیوار کار می کنند . شما میتوانید از سنگ گیوتین میتوانید به هر دو صورت و البته به صورت پراکنده و هر طرحیکه مد نظرتان است استفاده کنید . کافیست از ذهن خود بدون هیچ محدودیتی کمک بگیرید . قطعا طرح های زیبایی که تنوع و انررژِی مثبت را به همراه دارند در گوشه های ذهن خود خواهید یافت.

 

شما میتوانید با تماس با همکاران ما از مشاوره رایگان برخوردار شوید . تلاش تمام همکاران ما در کالا ساخت جلب رضایت و خشنودی شما است .

 

تهیه و تنظیم در گروه تولیدی و فروشگاهی کالا ساخت ....

تماس با کالا ساخت از طریق واتس اپ گالری کالا ساخت همکاری در فروش کالاساخت