سنگ اصفهان و انواع آن

سنگ اصفهان

تاریخ انتشار: 1398/01/28 16:47 | بازدید: 295

سنگ اصفهان سنگ تراورتن

سنگ اصفهان

سنگ اصفهان

 

استان اصفهان یکی از 5 استان برتر صنعتی کشور است . که صنعت سنگ و سنگبری در این استان به مقدار زیادی پیشرفت کرده است. در واقع اصفهان متمرکز ترین استان در تعدد سنگبری ها در کنار یکدیگر در کشور است . صنایع سنگ اصفهان از جمله صنایعی است که محصولات آن به سراسر دنیا ارسال می شود .

در استان اصفهان 148 معدن فعال سنگ موجود است که از این رقم 89 عدد از آن سنگ تراروتن است در نتیجه می توان گفت که سنگ تراورتن در این استان از تنوع بالایی برخوردار است. در ایران استان حدودا دو هزار واحد سنگبری فعال موجود است که این به میزان چهار میلیون و دویست هزار تن تقریبا سالانه تولید و فرآوری انواع سنگ ها را انجام میدهند. این میزان حتی از نصف تقاضای داخلی کشور بیشتر است پس پتانسیل خوبی برای صادرات فراهم آورده است .

سنگ تراورتن موجود در استان اصفهان از کیفیت بالایی برخوردار است و گران قیمت ترین سنگ های تراورتن در این استان موجود است. با توجه به پتانسیل بالای استان به همین منظور هرسال نمایشگاه صنعت سنگ و ساختمان و صنایع وابسته در شهر اصفهان برگزار می شود و از تمام تولید کنندگان داخلی و خارجی دعوت به عمل می آید .

بسیاری از معماران و پیمانکاران سراسر کشور به استان اصفهان سفر میکنند تا خرید مطمئن و مقرون به صرفه ای را داشته باشند . سنگ اصفهان در شهرک های صنعتی نجف آباد / رضوانشهر / محمودآباد / دولت آباد متمرکز شده اند و شما میتوانید تمام محصولات سنگی که نیاز دارید از جمله انواع سنگ تراورتن / سنگ مرمریت / سنگ مرمر / و انواع نرده ها و سنگ های تزئینی را به صورت جزئی یا کلی تهیه کنید.

البته ناگفته نماند که شرکت کالا ساخت در شهر نجف آباد اصفهان واقع شده است و با بسیاری از واحد های سنگبری ارتباط مستقیم دارد و به تامین موارد زیادی که شما نیاز دارید به صورت یکجا دست زده است تا با سهولت به تهیه مصالح ساختمانی بپردازید.

 

شما می توانید با تماس با همکاران ما از مشاوره رایگان برخوردار شوید. تمام تلاش ما در کالا ساخت جلب رضایت و خشنودی شماست.

 

تهیه و تنظیم در گروه تولیدی و فروشگاهی کالا ساخت

تماس با کالا ساخت از طریق واتس اپ گالری کالا ساخت همکاری در فروش کالاساخت