برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
سنگ بنا انتخاب کاشی و سرامیک

سنگ بناهای انتخاب کاشی سرامیک

تاریخ انتشار: 1398/02/22 13:53 | بازدید: 305

سنگ بناهای انتخاب کاشی سرامیک

 

زمانی که به یک ساختمان جدید وارد می شویم اولین چیزی که توجه ما را به خودش جلب می نماید ظریف کاری های ساختمان است البته قبل از آن باید به ضرب المثل معروف زیر توجه داشته باشید : خشت اول گر نهد معمار کج تا ثریا می رود دیوار کج

زیرا زمانی که ساخت و پایه ای اصلی یک دیوار کج باشد و اصطلاحا تراز نباشد دیوار پوش ها نیز به صورت یکدست روی دیوار کار نمی شود و احتیاج به برش های بیشتری پیدا می کند و زیبایی دیوار را کم می کند.

سنگ بنای اول

ساختمان های کمی هستندکه کاملا اندازه و تراز باشد ولی این هنر معمار ساختمان است که این ایرادات را بپوشاند پس در این جا می توان اولین سنگ بنا را ساختن ساختمان به صورت تراز و رفع عیب و ایرادات ساختمان دانست که این مساله نیازمند اندکی منطق و تجزیه و تحلیل است به عنوان مثال نقشه کشی ساختمان با توجه به پوشاننده های آن است.

سنگ بنای دوم

در انتخاب کاشی و سرامیک همخوانی ابعاد دیوار یا کف با کاشی انتخابی است که برش کمتری بخورد به طور مثال برای یه دیوار با ابعاد 120*180 بهتر است از سرامیک با ابعاد 30*60 استفاده شود تا از سرامیک با ابعاد40*80 زیرا سرامیک با این ابعاد نهایتا در طول ابعاد نیازمند برش است و از زیبایی کار می کاهد.

سنگ بنای سوم

استفاده از رنگ هایی با طیف رنگی هماهنگ است از رنگ هایی استفاده کنید که طیف رنگی آنها به هم نزدیک باشد و اصطلاحا هارمونی رنگی داشته باشد برای فضاهای کوچک حتما از رنگ هایی استفاده نمایید که روشن تر هستند و فضا را بزرگتر نشان دهند.

در این مقاله سه مورد اولیه در اجرای کاشی و سرامیک ذکر شد که امیدواریم شایسته آن باشیم بتوانیم درتوضیحات بعدی و تکمیل این مطلب همراه شما باشیم.

 

تهیه و تنظیم در واحد تحقیق و توسعه گروه تولیدی و فروشگاهی کالاساخت 

تماس با کالا ساخت از طریق واتس اپ گالری کالا ساخت همکاری در فروش کالاساخت