برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
نکات مثبت و منفی در مورد سنگ روشویی مشکی

سنگ روشویی مشکی

تاریخ انتشار: 1399/07/12 09:12 | بازدید: 173

سنگ روشویی از جمله محصولات بسیار نوین و زیبایی است .

سنگ روشویی مشکی

سنگ روشویی از جمله محصولات بسیار نوین و زیبایی است که امروزه دارای طرفداران بسیار زیادی می باشد. این محصول با ظاهر شیک و لوکسی که دارد توجه بسیاری از افراد را به خود جلب نموده است  در بسیاری از ساختمان های مجلل و با شکوه رد پایی از آن قابل مشاهده می باشد. یکی از انواع بسیار زیبا و لوکش از این محصولات سنگ روشویی مشکی است. سنگ روشویی مشکی همانطور که در تصویر مشاهده می نمایید دارای زمینه مشکی با خطوط سفید رنگ بسیار زیبا و نامنظمی می باشد. این محصول فضای بسیار باشکوهی را برای آشپزخانه شما به ارمغان می آورد و کمک می کند تا بتوانید یک دکوراسیون منحصر به فرد را در این قسمت از ساختمان خود به نمایش گذارید.

سنگ رووشویی مشکی ارائه شده در گروه کالاساخت از جنس سنگ مرمریت مشکی نجف آباد می باشد. سنگ مرمریت مشکی نجف آباد خود از دسته سنگ های مرمریت است و از جمله سنگ هایی می باشد که دارای طرفداران بسیار زیادی است. این سنگ از معادن موجود در شهرستان نجف آباد واقع در استان اصفهان استخراج می گردد.

همانطور که از عنوان این محصول مشخص است و در بالا نیز به آن اشاره کردیم سنگ روشویی مشکی از جمله مصالحی می باشد که می توان از آن در ساخت روشویی آشپزخانه استفاده نمود. شما عزیزان می توانید با استفاده از کابینت های سفید و یا دکوراسیون سفید رنگ که هماهنگی بسیار زیادی با رگه های سفید این سنگ دارد یک طراحی بسیار زیبایی را در فضای داخلی آشپزخانه خود ایجاد نمایید.

 

نکات مثبت

  • مقاومت در برابر خش و ضربه
  • مقاومت در برابر فشار
  • جذب آب پایین
  • ظاهر زیبا و لوکس
  • ساب و صیقل عالی

 

نکات منفی

مقاومت این محصول در مواجهه دائمی با مواد اسیدی کمی پایین است.

 

سنگ روشویی مشکی دارای خلل و فرج بسیار ریز و غیر قابل مشاهده ای می باشد که تنها می توان با استفاده از دستگاه های موجود در آزمایشگاه ها می توان آن ها را مشاهده نمود. دست اندرکاران سنگ در پر کردن این خلل و فرج و بالا بردن مقاومت آن در برابر جذب آب از فناوری uv استفاده می نمایند. شما همراهان عزیز می توانید جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با گروه مشاورین کالاساخت به رایگان تماس حاصل نمایید.

 

تهیه و تنظیم در واحد و توسعه گروه تولیدی و فروشگاهی کالاساخت.

 

در تمامی مراحل ساخت و ساز کنارتان هستیم.

 tel: 031-91004468مشاوره تلگرام

تماس با کالا ساخت از طریق واتس اپ گالری کالا ساخت همکاری در فروش کالاساخت