برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
سنگ نما طرق

سنگ نما طرق

تاریخ انتشار: 1398/03/25 13:01 | بازدید: 326

سنگ طرق چیست ؟ تراورتن طرق مطعلق به کدام استان است؟

سنگ نما طرق

 

در این مقاله کالا ساخت قصد دارد تا به صورت به خصوص و جزئی به توضیح سنگ طرق بپردازد.

سنگ نما طرق از جمله سنگ های تراورتن موجود در ایران است که از قیمت مناسبی در مقایسه با حاجی آباد و عباس آباد برخوردار است . سنگ نما طرق را در دو نوع بی موج و موج دار برش میزنیم که از طیف های رنگی کرم و شکلاتی و نسکافه ای و عسلی تشکیل شده است . و توصیه می شود که در نماهای کلاسیک از این سنگ استفاده شود .نماهایی که رومی هستند و ابزار میخورند یکی از مزایای استفاده از این سنگ در نماهای رومی قیمت مناسب نرده ها و ستون ها و قاب هایی است که در این نماها استفاده میشود که با وجود بهره بردن و کار کردن این سنگ قیمت مناسب تری برای شما تمام میشود. گاها این سنگ از تخلخل بالایی نسبت به سنگ نما عباس آباد و یا دیگر سنگ های موجود برخوردار است در نتیجه وزن سبک تری دارد و بیشتر با ملات درگیر میشود. این سنگ در شهرهای شمالی کشور و جنوبی کشور همینطور غرب کشور به وفور کار شده است و در نتیجه مقاومت در برابر انواع آب و هوا و سازگار با تمام شرایط جوی را دارا است . پس میتوانید با خیالی راحت آن را کار کنید. سنگ نما طرق از جمله سنگ هایی است که بازی رنگ دارد یعنی ممکن است سنگ روشن و تیره شود. اگر شما بتوانید از این تلرانس رنگی به زیبایی استفاده کنید کسی از دور متوجه جنس سنگ شما نخواهد بوداین به این معنی است که شما با قیمتی مناسب سنگی با کیفیت را خریداری کرده اید . این سنگ به دلیل رنگ های روشنی که دارد طرفداران بسیاری دارد. سنگ نما طرق در دو نمونه رزین شده و بتونه موجود است از بتونه این سنگ در نماهای داخلی استفاده میکنند و رزین شده آن را همانطور که گفته شد در انواع سبک ها و آب و هوا ها استفاده میکنند.

اگر کلمه طرق را در جستجو اینترنت وارد کنید به شما دو گزینه نمایش خواهد داد . طرق مشهد و طرق اصفهان . این معدن سنگ طرقی که یکی از محصولات کالا ساخت است مربوط به شهر طرق اصفهان است که در سمت شرق این استان واقع است. معدن سنگ نما تراورتن طرق با چیزی حدود استخراج متوسط ماهیانه 5.000 تن و ذخیره حدود 200.000 تن در استان اصفهان، شهرستان کاشان، منطقه طرق، روستای طار در حال فعالیت است.

 

شما میتوانید برای راهنمایی هرچه بیشتر با تماس با کارشناسان ما از مشاوره رایگان برخوردار شوید. تمام تلاش ما در کالا ساخت جلب رضایت و خشنودی خاطر شماست.

 

نمای نیمه آماده کار شده با سنگ کرم طرق روشن

 نمونه کار تراورتن طرق روشن

 

تهیه و تنظیم در واحد تحقیق و توسعه گروه تولیدی و فروشگاهی کالا ساخت.

تماس با کالا ساخت از طریق واتس اپ گالری کالا ساخت همکاری در فروش کالاساخت