سنگ نما در عباس آباد

سنگ نما عباس آباد

تاریخ انتشار: 1398/02/04 14:29 | بازدید: 320

سنگ عباس آباد معدن عباس آباد

سنگ نما عباس آباد

 

سنگ نما عباس آباد

 

سنگ نما عباس آباد از جمله سنگ هایی است که بعد از گذشت زمان کیفیت و استحکام خود را به اثبات رسانده است . در این مقاله منحصرا به توضیح در مورد سنگ تراورتن عباس آباد خواهیم پرداخت.

معدن سنگ تراورتن عباس آباد در شهر محلات و روستای باقر آباد می باشد و شرکت های زیادی به استخراج انواع سنگ عباس آباد مانند :  تراورتن عباس اباد سفید و تراورتن عباس آباد کرم صورتی و سفید صورتی، تراورتن عباس آباد خط مشکی ، تراورتن عباس آباد کرم موج دار ، تراورتن عباس آباد ابرو بادی ، تراورتن عباس آباد سوپر برفی ، تراورتن عباس آباد مروارید ، تراورتن عباس آباد دنده گاوی می پردازند . که بسته به نیاز و سلیقه شما میتوانید برای نمای خود از این موارد استفاده کنید.

این سنگ را میتوانید در ابعاد مختلف پیدا کنید . سنگ پلاک که منظور سنگی است که عرض آن 40 سانتی متر و طول آن آزاد است و سنگ های قرنیز در عرض های کمتر و ضخامت های متنوع که در اکثر کارخانه هایی که این سنگ را می برند موجود است . توصیخ ما به شما این است که از سنگ تراورتن برای پله استفاده نکنید حتی سنگ ضخامت 3 سانتی متر عباس آباد ممتاز زیرا این سنگ ها تخلخل دارند و برای مکانی مانند راه پله که هر روز در آن رفت و آمد صورت میگیرد مناسب نیستند. اما برعکس کاملا مناسب سنگ نما هستند و از این تخلخل به خوبی میتوانید برای ملات کشی استفاده کنید.

از جمله شهر هایی که در آن سنگ نما عباس آباد را برش و فراوری میکنند میتوان به نجف آباد قسمت پلیس راه آن و رضوانشهر و محمود آباد اصفهان اشاره کرد و شهرک صنعتی شمس آباد و شهر سنگ تهران نیز به تولید این نوع از تراورتن مشغول هستند.

از سنگ نما تراورتن عباس اباد در شرایط سخت آب و هوایی هم به خوبی می توانید استفاده کنید . اگر در شهر هایی که اختلاف دمایی آن زیاد است زندگی میکنید ما سنگ تراورتن عباس آباد را به شما پیشنهاد میکنیم.

این سنگ در سه سورت و درجه ی سوپر ممتاز و ممتاز و درجه یک دسته بندی میشوند.که هرچه درجه کیفیت سنگ بالاتر برود ساب و رزین ان ممتاز تر میشود و به نسبت قیمت ان افزایش پیدا میکند .

 

شما میتوانید با تماس با همکاران ما از مشاوره رایگان برخوردار شوید. تمام تلاش ما در کالا ساخت جلب رضایت و خشنودی خاطر شماست.

 

 

تهیه و تنظیم در گروه تولیدی و فروشگاهی کالا ساخت

تماس با کالا ساخت از طریق واتس اپ گالری کالا ساخت همکاری در فروش کالاساخت