سنگ گیوتینتاریخ انتشار: 1396/01/09 11:44 | بازدید: 1343

اشتراک مطلب با دوستان
تلگرام فیس بوک توئیتر لینکدین


سنگ گیوتین


ای مطلب برای بدست آوردن اطلاعات بیشتر در مورد سنگ های گیوتین در سایت کالاساخت تهیه شده است. تا شما مشتری عزیز بتوانید بهترین محصول مناسب ساختمان خود را انتخاب کنید.

معرفی سنگ گیوتین

محصولاتی که با دستگاهی به نام گیوتین تولید میشود سنگ گیوتین میگویند. این سنگ ها، بعد از بریده شدن در آخرین مرحله زیر دستگاهی به نام گیوتین قرار داده و ضربه ای به صورت عمودی به آن وارد میکنند. سنگ بعد از ضرب خوردن به صورت نامنظم شکسته شد و آماده اجرا میشود. 

  • سنگ بعد از مرحله گیوتین

 

انواع سنگ گیوتین

سنگ های گیوتین در جنس های مختلف، در صنعت تولید سنگ های ساختمانی فرآوری میشوند. این محصولات در 5 نوعه تراورتن،مرمریت،گرانیت،مرمر و شبه گرانیت موجود هستند که بیشترین نوع سنگ های گیوتین را تراورتن ها و بعد از آن مرمریت ها تشکیل میدهند و از همه کم تر جنس گرانیت ها هستند.

هر کدام از این این سنگ ها خاصیت های خود را دارند که متناسب با مکان اجرای آن در ساختمان بهترین عملکرد را دارند. مثلا تراورتن ها خاصیت هایی مانند چسبندگی خوب به سازه و سبک بودن را دارند که مناسب نمای خارجی ساختمان هستند و سنگ های مرمر خواصی مانند عبور نور و خواص درمانی را دارند که بسته به نوع اجرا و مکان آن انتخاب میشوند.

برای بدست آوردن اطلاعات بیشتر در مورد جنس سنگ ها میتوانید به صفحه شناخت سنگ ها، سایت ما مراجعه کنید تا بتوانید بهترین محصول ممکن را انتخاب کنید.

 

قیمت سنگ گیوتین

 

قیمت سنگ گیوتین در درجه اول بر اساس جنس آن که در کیفیت محصول بسیار تاثیر گزار است برمیگردد. که میتواند از تراورتن یا مرمریت یا مرمر ها باشد. بیشتر قیمت در سنگ های گیوتین و کلا ساختمانی را سنگ های مرمر دارند. مرمر ها جز سنگ های لوکس و قیمتی در صنعت ساختمان سازی به حساب میآیند که از زمان قدیم تا به الان مورد توجه بوده اند. این قیمت بالا به خاطر خواص سنگ هایی مرمر هستند که قیمت آن را بالا برده اند. بعد از مرمر ها سنگ های تراورتن و مرمریت به تریتیب قیمت کم تری دارند.

در درجه دوم قیمت سنگ گیوتین را رنگ بندی آن مشخص میکند که هرچه این رنگ بندی و نقش آن زیبا تر باشد به مراتب قیمت آن بیشتر است.

  • نمونه ای از سنگ گیوتین مرمر

 

مزیت و خواص سنگ گیوتین

سنگ های گیوتین چند مزیت نسبت به دیگر سنگ های ساختمان دارند

  • قیمت مناسب

​این سنگ های نسبت به محصولات دیگر قیمت به مراتب کم تری دارند و انخاب بسیار خوبی است برای نمای ساختمان، این قیمت کم تر از سنگ های دیگر، نه به خاطر کم بودن کیفیت بلکه به خاطر اینکه این محصولات از ضایعات سنگ های دیگر تولید میشود است.

  • اجرای سریع و آسان

این محصولات را خوده شما هم میتوانید در ساختمان کار کنید بدون اینکه از معماری و ساخت و ساز سررشته ای داشه باشید. سنگ های گیوتین را با چسب های مخصوص میتوانید به راحتی در خانه و ساختمان خود کار کنید. میتوانید برای به دست آورد اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

  • تنوع بسیار بالا

سنگ های گیوتین تنوع بسیار بالایی دارند و شما هر سلیقه ای که داشته باشید میتوانید سنگ گیوتین مورد نظر خود را انتخاب کنید.

 

برای دین کلیه محصولات گیوتین میتوانید به صفحه سنگ گیوتین مراجعه کنید.

برای گرفتن مشاوره در امر خرید میتوانید به صورت 24 ساعت با مشاوران فروش ما در کالاساخت تماس بگیرید.

 جستجو در مطالب وبلاگ
موضوعات