میز سنگی ناهارخوری مشکیتاریخ انتشار: 1398/11/05 13:17 | بازدید: 326

اشتراک مطلب با دوستان
تلگرام فیس بوک توئیتر لینکدین

میز سنگی ناهارخوری مشکی

 

سنگ مرمریت از جمله سنگ های ساختمانی هستند که به دلیل تنوع بالا در طرح و رنگ و ویژگی های بسیار زیادی که دارند از طرفداران فراوانی برخوردار می باشند. این سنگ ها دارای کاربرد های فراوانی هستند و می توان از آن ها در قسمت های مختلف ساختمان استفاده نمود. علاوه بر اجرا سنگ های مرمریت در بخش های مختلف ساختمان می توان از برخی نمونه های آن به عنوان مصنوعات سنگی و ترئینات داخلی نیز استفاده نمود. یکی از مصنوعات سنگی بسیار زیبا و پر طرفداری که امروز در برخی از ساختمان ها می توان نمونه ای از آن را مشاهده نمود، میز سنگی ناهار خوری می باشد. سنگ های مرمریت از جمله سنگ هایی هستند که در ساخت میزهای سنگی بسیار کاربرد دارند. میز سنگی ناهارخوری مشکی نمونه ای از میزهای سنگی است که در ساخت آن از سنگ مرمریت مشکی نجف آباد استفاده شده است. این محصول دارای زمینه مشکی با خطوط سفید رنگ نامنظم و بسیار زیبایی می باشد که جلوه باشکوهی را به فضای اطراف خود می دهد.

 

معدن سنگ

سنگ مرمریت مشکی نجف آباد از دسته سنگ های مرمریت بسیار پر فروش و پر طرفدار در گروه کالاساخت می باشد. معدن این سنگ در شهرستان نجف آباد واقع در استان اصفهان قرار گرفته است.

 

کاربری سنگ

همانطور که در بالا اشاره نمودیم این محصول در طراحی میزهای ناهارخوری برای سالن های پذیرایی، آشپزخانه ها، کافه ها و ... کاربرد دارد. میز سنگی ناهارخوری مشکی با رنگ به خصوصی که دارد توجه بسیاری از افراد را به خود جلب می نماید و در دکوراسیون داخلی ساختمان بسیار تاثیر گذار است. دست اندر کاران سنگ برای افزایش مقاومت این محصول در برابر وزن و فشار در زیر آن پایه های فلزی بسیار محکمی تعبیه کرده اند و از عدم حرکت آن اطمینان حاصل نموده اند.

 

نکات مثبت

  • مقاومت و استحکام بالا
  • ساب و صیقل عالی
  • رنگ و ظاهر بی نظیر
  • جذب آب پایین

 

نکات منفی

میز سنگی ناهارخوری مشکی در برابر مواد اسیدی واکنش پذیر است.

 

جمع بندی

یکی از پیشنهادات ما به شما عزیزان در نگهداری از میز سنگی ناهار خوری مشکی این است که در هنگام ریختن مواد اسیدی مانند دوغ های گازدار، آب پرتقال، سرکه و ... بر روی این محصول بلافاصله آن را از اثر لکه پاک نمایید. شما همراهان عزیز می توانید جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با گروه مشاورین کالاساخت به رایگان تماس حاصل نمایید.

 

تهیه و تنظیم در واحد تحقیق و توسعه گروه تولیدی و فروشگاهی کالاساخت.

 

در تمامی مراحل ساخت و ساز کنارتان هستیم.

tel: 031-91004468

مشاوره تلگرامجستجو در مطالب وبلاگ
موضوعات