نحوه ی تمیز کردن نمای آجری ساختمان


نحوه ی تمیز کردن نمای آجری ساختمان

تاریخ انتشار: 1398/11/27 08:41 | بازدید: 128

اشتراک مطلب با دوستان
تلگرام فیس بوک توئیتر لینکدین

نحوه ی تمیز کردن نمای آجری ساختمان

 

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که نمای ساختمان شما پس از مدتی جلوه و زیبایی خود را از دست بدهد در این شرایط بهترین روش تمیز کردن آن چیست؟ چطور می توان نمای ساختمان را پس از بنایی که پر از سیمان و ملات و ... است تمیز کرد؟ شوره های موجود بر روی آجر های نما را چگونه می توان تمیز نمود؟ دوده های روی سطح ساختمان که به علت آلودگی های موجود در هوا ایجاد می شود را چگونه  می توانیم از بین ببریم.

هر یک از این ها راه و روش مخصوص خود را دارد که به آسانی قابل حل است برای حل این مشکل می توانید به آسانی دوده های غیر چرب را تنها با اندکی فشار باد حل کرد شوره های موجود در روی سطح نمای ساختمان را کافی است به وسیله ی آب کاملا شیرین پاک نمود توجه داشته باشید در صورتی که شوره های نمای شما به این وسیله از بین نرفت کافی ست نما را به وسیله ی اسید رقیق شده و یا مواد شوره زدا شستشو دهید لازم به ذکر است که ی توانید نمای خود را به وسیله ی سرکه صنعتی شستشو دهید این شستشو موجب می شود که نمای ساختمان شما تمیز شود البته در نظر داشته باشید که  این مساله موجب نمی شود که نمای شما دیگر دچار شوره زدگی نشود نکته مورد اهمیت دیگر این است که  برای از بین بردن کلی این شوره ها می توانید از رزین سنگ یا آجرنما استفاده نمود .

فشار آب همراه با مواد شوینده می تواند تمیز کننده ی نما با دوده و آلودگی های چرب باشد. لازم است توجه داشته باشید دوده های چرب هر چقدر بر روی نمای سنگی و نمای آجر نسوز بمانند تمیز کردن آنها سخت تر می شود.

برای از بین بردن زنگ آهن می توانید از اسید فسفریک استفاده نمایید که موجب می شود سطح شیشه از بین برود پس حتما مراقب باشید این مواد بر روی سطح شیشه و یا سنگ های صیقلی نپاشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و درخواست مشاوره رایگان می توانید با همکاران ما در واحد آجر نما ارتباط برقرار نموده و درخواست مشاوره رایگان نمایید. 

 

تهیه و تنظیم در واحد تحقیق و توسعه گروه تولیدی و فروشگاهی کالاساخت.

 

در تمامی مراحل ساخت و ساز کنارتان هستیم.

tel: 031-91004468

تلگرام آجرجستجو در مطالب وبلاگ
موضوعات
-->