نمای پرسلانی

نمای پرسلانی

تاریخ انتشار: 1398/07/07 12:43 | بازدید: 279

نمای پرسلانی

سرامیک پرسلان

 

پرسلان جز دسته محصولاتی هستند که برای تولید آن از مواد مختلفی استفاده می شود . امروزه محصولات پرسلانی در زندگی روزمره بیشترین کاربرد را در کاشی های سرویس بهداشتی وعایقهای الکتریکی که با خاصیت پرسلانی تولید شده اند . محصولات پرسلانی در بین سالهای 907 تا 611 قبل در طول سلسه ی تانگ قبل از میلاد بوده است . چینی ها در ابتدای تولید ماده ی چینی را از کائولین یا (خاک رس چینی)و پگماتیت که نوعی گرانیت درشت است ساخته می شود . کاشی پرسلانی بدلیل جذب آب بسیار پائین و فرایند تولید خاص و منحصربفرد از استحکام بالائی برخوردار می باشد . پرسلانی را در عام به سنگ مصنوعی اطلاق می شود . تنوع تولید در ابعاد و طرح موجب محبوبیت این محصول در بین مصرف کنندگان شده است .

شرایط فنی این محصول به این شکل است که ، این محصول یکنواخت با رنگی بعد از پخت سفید و متراکم که تحت شرایط فشار بالا و در درجه حرارت بالا پخته شده .

پرسلانی ها جدیدترین محصول سرامیکی که با بروزترین صنعت تکنولوژی روز در حال تولید می باشد . پرسلانی ها بیشتر در کف و بدنه کاربرد دارند ، پرسلان بدلیل مقاومت و استحکامی که دارد برای مکانهای صنعتی و پر رفت وآمد مورد استفاده قرار می گیرد .

از بارزترین ویژگی محصولاتسرامیک پرسلانی کف می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  • جذب آب خیلی کم
  • انبساط رطوبتی در حد صفر
  • مقاومت در برابر یخ زدگی
  • ابعاد دقیق و عمر کیفیتی و مقاومتی بالا

این محصول بدلیل نفوذ پذیری در برابر مواد شیمیایی و نیز در برابر سایش از مقاومت خاصی به نسبت سنگ برخوردار هستند. اگر شما ساکن مناطق سردسیری هستید و یا در آزمایشگاه های بزرگ و بیمارستانها مشغول بکار هستید بهترین محصولی که می توانید برای کف و بدنه انتخاب کنید که جذب آب کمی هم داشته باشد و در برابر مواد شوینده اثرپذیری خوبی داشته باشد، پرسلان بهترین گزینه و محصول می باشد. استحکام خمشی پرسلان بالا دو تا سه برابر سنگ گرانیتی می باشد . جذب آب کمتر از نیم درصد و مقاومت در برابر یخ زدگی و عمر طولانی و درخشش سطح لعاب و همچنین ثبات رنگ در برابر نور خورشید از ویژگی بارز و برجسته محصولات پرسلانی می باشد. مشاورین و کارشناسان کالا ساخت در بخش فروش شما در انتخابی بهتر راهنمائی می کنند.

 

در تمامی مراحل ساخت و ساز کنارتان هستیم.

tel: 031-91004468مشاوره تلگرام

تماس با کالا ساخت از طریق واتس اپ گالری کالا ساخت همکاری در فروش کالاساخت