نمای پرسلانی


نمای پرسلانی

تاریخ انتشار: 1398/07/07 12:43 | بازدید: 151

اشتراک مطلب با دوستان
تلگرام فیس بوک توئیتر لینکدین

سرامیک پرسلان

 

پرسلان جز دسته محصولاتی هستند که برای تولید آن از مواد مختلفی استفاده می شود . امروزه محصولات پرسلانی در زندگی روزمره بیشترین کاربرد را در کاشی های سرویس بهداشتی وعایقهای الکتریکی که با خاصیت پرسلانی تولید شده اند . محصولات پرسلانی در بین سالهای 907 تا 611 قبل در طول سلسه ی تانگ قبل از میلاد بوده است . چینی ها در ابتدای تولید ماده ی چینی را از کائولین یا (خاک رس چینی)و پگماتیت که نوعی گرانیت درشت است ساخته می شود . کاشی پرسلانی بدلیل جذب آب بسیار پائین و فرایند تولید خاص و منحصربفرد از استحکام بالائی برخوردار می باشد . پرسلانی را در عام به سنگ مصنوعی اطلاق می شود . تنوع تولید در ابعاد و طرح موجب محبوبیت این محصول در بین مصرف کنندگان شده است .

شرایط فنی این محصول به این شکل است که ، این محصول یکنواخت با رنگی بعد از پخت سفید و متراکم که تحت شرایط فشار بالا و در درجه حرارت بالا پخته شده .

پرسلانی ها جدیدترین محصول سرامیکی که با بروزترین صنعت تکنولوژی روز در حال تولید می باشد . پرسلانی ها بیشتر در کف و بدنه کاربرد دارند ، پرسلان بدلیل مقاومت و استحکامی که دارد برای مکانهای صنعتی و پر رفت وآمد مورد استفاده قرار می گیرد .

از بارزترین ویژگی محصولات پرسلانی کف می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  • جذب آب خیلی کم
  • انبساط رطوبتی در حد صفر
  • مقاومت در برابر یخ زدگی
  • ابعاد دقیق و عمر کیفیتی و مقاومتی بالا

این محصول بدلیل نفوذ پذیری در برابر مواد شیمیایی و نیز در برابر سایش از مقاومت خاصی به نسبت سنگ برخوردار هستند . اگر شما ساکن مناطق سردسیری هستید و یا در آزمایشگاه های بزرگ و بیمارستانها مشغول بکار هستید بهترین محصولی که می توانید برای کف و بدنه انتخاب کنید که جذب آب کمی هم داشته باشد و در برابر مواد شوینده اثرپذیری خوبی داشته باشد ، پرسلان بهترین گزینه و محصول می باشد . استحکام خمشی پرسلان بالا دو تا سه برابر سنگ گرانیتی می باشد . جذب آب کمتر از نیم درصد و مقاومت در برابر یخ زدگی و عمر طولانی و درخشش سطح لعاب و همچنین ثبات رنگ در برابر نور خورشید از ویژگی بارز و برجسته محصولات پرسلانی می باشد . مشاورین و کارشناسان کالا ساخت در بخش فروش شما در انتخابی بهتر راهنمائی می کنند .   

 

تهیه و تنظیم در واحد تحقیق و توسعه گروه تولیدی و فروشگاهی کالاساخت.

 

در تمامی مراحل ساخت و ساز کنارتان هستیم.

tel: 031-91004468 مشاوره تلگرام1 نظر

مجید مولودی | 1398/09/15 18:46

سپاس خیلی خیلی سنگاتون قشنگه وبه روزه جنسای عالی من مولودی هستم اذربایجان غربی شهرستان بوکان تشکر از این که این سایتو دردست رس گذاشتیت ممنون از طرف سنگ فروشی ماد

مدیر سایت | 1398/09/16 08:31

سپاس از شما همکار گرامی، امید است بتوانیم هر روز به مردم عزیز کشورمون و ساخت و ساز کمکی کرده باشیم.

جستجو در مطالب وبلاگ
موضوعات