نکات مهم در نصب کاشی و سرامیک


نکات مهم در نصب کاشی و سرامیک

تاریخ انتشار: 1398/04/17 15:33 | بازدید: 124

اشتراک مطلب با دوستان
تلگرام فیس بوک توئیتر لینکدین

نکات مهم در نصب کاشی و سرامیک

 

در هنگام خرید کاشی و سرامیک توجه داشته باشید که نکاتی احتمالی وجود دارد که ممکن است در هنگام نصب شما را درگیر کرده و با مشکلات جدیدی درگیر کند پس حتما در هنگام خرید به موارد زیر توجه نمایید که سرعت کار را بالاتر ببرد و شرایط  کار شما را ساده تر کند.

اولین و مهمترین مساله در هنگام خرید بار این است که حتما  احتمالات ممکنه را در نظر بگیرید . در هنگام خرید کاشی و سرامیک حتما برای هر 20 تا 30 متر یک متر اضافه تر خرید کنید چون این امکان وجود دارد که درهنگام بارگیری و تخلیه بار شکستگی هر چند متراژ کم وجود داشته باشد. و نهایتا موجب این مساله می شود زمان کار کردن شما به تعویق بیافتد تا شما بتوانید مجدد آن طرح را با همان لعاب و ابعاد بیابید.زیرا عموما کارخانه های برخی از طرح ها را پس از یک بازه زمانی تولید از خط تولید خود خارج می کنند.

خلاقیت و موارد جدید را حتما درنصب کاشی و سرامیک حتما در نظر بگیرید از جمله مواردی که زیبایی کاشی و سرامیک را بیشتر می کند به مورب نصب کردن، اضافه کردن نمونه طرح هایی مربوط  به سبک های معماری از دوره ها و سبک های خاص معماری قدیم و جدید و... حتما در نظر داشته باشید که همیشه شکستن قوانین زیاد هم  بد نیست گاهی این قانون شکنی ها خلاقیتی نو به ارمغان می آورد که قابل مقایسه با سبک خاصی نیست و فضایی خاص و جدید به شما هدیه می کند.

حتما به یاد داشته باشید که استفاده از یکسری لوازم جانبی در ساخت و ساز شاید عمر کار شما را بسیار بالا می بردو زیبایی کار شما را بالاتر ببرد برای کسب این اطلاعات می توانید به بخش لوازم جانبی مراجعه کنید و دسته های اسپیسر و پودر بندکشی رزین براق کننده و چسب واسکوپ و...چون این محصولات جزء مهمی از صنعت ساخت و ساز هستند.

 توجه داشته باشید مهمترین مساله نصب کاشی و سرامیک است و در ختم این کلام همین بس که خشت اول گر نهد معمار کج تا ثریا می رود دیوار کج...

امیداست در این متن توانسته باشیم باری از ذهن شما همراهان عزیز برداریم...

 

تهیه شده در گروه تحقیق و توسعه کالاساخت  

در تمامی مراحل ساخت و ساز کنارتان هستیم.

tel: 031-91004468

مشاوره تلگرامجستجو در مطالب وبلاگ
موضوعات
-->