برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
چسب خمیری کاشی و سرامیک

چسب خمیری کاشی و سرامیک

تاریخ انتشار: 1398/07/09 14:28 | بازدید: 236

چسب کاشی کف و بدنه

چسب خمیری کاشی و سرامیک

 

چسب کاشی و سرامیک از دو نوع چسب خمیری و مایع و یا چسب بتن می باشد . چسب پودری کاشی و سرامیک بر پایه سیمان ساخته شده که امکان چسبیده شدن انواع کاشی و سرامیک را در روی دیواره های بتنی و سیمانی و حتی چسباندن کاشی رو کاشی را دارد . و دیگر اینکه قابلیت نفوذ ناپذیری و مقاومت را در برابر رطوبت ایجاد می کند .

چسب پودری کاشی و سرامیک در رنگ سفید طوسی تولید و به عرضه ی مصرف می رسد . چسب پودری کاشی و سرامیک بعد از اینکه با آب و یا مایع بتن مخلوط شده به صورت خمیری یکدست آماده می شود، این خمیر یکدست از مقاومت کششی و چسبندگی بسیار بالایی برخوردار می باشد . چسب پودری کاشی و سرامیک بعد از مخلوط شدن با آب یا مایع بصورت خمیر در آمده و در لایه های نازک و یا ضخیم جهت چسباندن کاشی و سرامیک و حتی دیگرمصالحی مانند : آجر ، سنگ آنتیک ، سنگ مصنوعی کاربرد دارد و روی سطوحی مانند : پلاستر سیمان ، گچ ، و حتی کاشی های قدیمی قابل نصب و مورد استفاه قرار می گیرد .  

برای چسباندن سنگ اسلب و حتی سنگ قیچی نیز از چسب کاشی و سرامیک استفاده می شود ، که برای چسباندن حتی سرامیک هایی در ابعاد بزرگ که در حمام و سرویس بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرد ، نیز کاربرد و کارایی دارد . پرسلانی ها در ابعاد و تعداد زیاد نیز در روی هر سطحی قابل نصب می باشد .

 

طریقه استفاده از چسب خمیری :

25 کیلوگرم چسب پودری را با 8 لیتر آب مخلوط کرده و بعد از ترکیب شدن به حالت خمیری شکل تبدیل می شود که این حالت خمیری را روی دیوار بوسیله ی ماله که شکل شانه ایی دارد روی سطح دیوار کشیده شود . مقدار چسب پودری و خمیری که در حالت استاندارد ( هر متر مربع 4 کیلوگرم ) مورد استفاده قرار می گیرد . استفاده از چسب خمیری و پودری روی سطوح عمودی و افقی بسیار کاربرد دارد . مدت نگهداری چسب پودری و خمیری که بتوان نگه داشت یک سال می باشد ، و برای نگهداری بیشتر و سالم ماندن می توانید دور از رطوبت و تابش مستقیم نور خورشید نگه داری شود .

 

مزایای استفاده از چسب مخصوص کاشی و سرامیک

·     عدم نیاز به تخریب و کنده کاری زیر کار کاشی

·     کم شدن هزینه های نصب و اجرای سرامیک و کاشی

·     کم شدن زمان عملیات کاشی کاری یا سرامیک کاری

·     استحکام بالا و قدرت چسبندگی قوی

 

تهیه و تنظیم در واحد تحقیق و توسعه گروه تولیدی و فروشگاهی کالاساخت.

 

در تمامی مراحل ساخت و ساز کنارتان هستیم.

tel: 031-91004468 بنر محصولات جانبی

تماس با کالا ساخت از طریق واتس اپ گالری کالا ساخت همکاری در فروش کالاساخت