کاشـی های بین کابینتیتاریخ انتشار: 1398/01/29 13:46 | بازدید: 158

اشتراک مطلب با دوستان
تلگرام فیس بوک توئیتر لینکدین

 

انواع طرح‌های بین کابینتی

 

یکی از اصلی ترین قسمت های ساختمان آشپزخانه و به عبارتی قلب خانه است که با اطمینان میتوان گفت شاه رگ اصلی آن بین کابینتی است که زیبایی خاصی به کاشی آشپزخانه و در اصل کل منزل می دهد که البته می توان بعضی از نمونه های کاشی های بین کابینتی را حتی با کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی نیر هماهنگ کرد باید قبل از هر چیزی اصولی را در نظر بگیریم که جلوه آشپزخانه چندین برابر شود و علاوه بر آن جذابیت آن بالا برود در این مقاله بر آن شدیم که بررسی کنیم چه کاشی مناسب ترین نوع برای بین کابینتی از دید مصرف کنندگان است و نظر سنجی مختصری را ترتیب دادیم که گزینه های پر اهمیت را شناسایی کنیم:

از جمله موارد مورد اهمیت در انتخاب کاشی بین کابینتی و کاشی آشپزخانه این است که در درجه اول مقاوم در برابر حرارت و همچنین مقاومت در برابر رطوبت باشد و نکته مورد اهمیت بعدی سهولت در شستشو و تمیز کاری می باشد .البته برای بسیاری از معماران و سازندگان زیبایی و جلوه کار در درجه اول مورد اهمیت است که ترکیب و هارمونی رنگی با دیگر متریال های ساختمان نیز مورد توجه است.از دیگر مسایل پر اهمیت و اصلی برای خانم های خانه دار مقاومت در برابر مواد شوینده می باشد که به نظر کاشی بین کابینتی مناسب است که تمامی پارامتر های ذکر شده را داشته باشد.

به لحاظ زیبایی صد درصد نمونه های کار شده بیشتر گویای زیبایی کاشی انتخابی هستند برای این منظور می‌توانید به آلبوم های کار‌شده و نمونه های موجود در سایت کالاساخت مراجعه کنید.در این صورت با تعداد زیادی از طرح‌ها و ایده‌های متفاوت روبه‌ رو خواهید شد که انتخاب را برای شما آسان تر می سازد؛اما کارشناسان ما در بخش دکوراسیون داخلی می توانند با توجه به فضای آشپزخانه ی شما ،روحیات و میزان سرمایه گذاری مالیتان به شما کمک ‌کنند تا بهترین انتخاب را انجام داده و از انتخاب خودتان پشیمان نشوید.

در این قسمت تلاش می شود که شما را با انواع ترکیب بندی های بین کابینتی آشنا کنیم:

 

طرح‌های سنگی و فلزی

 

این طرح‌ها به وسیله ی متریال های از جنس  فلز و سنگ ایجاد می‌ شوند.سنگ‌هایی طبیعی و متناسب با رنگ و مدل کابینت های شما زیبایی فضای شما را دو چندان می کند. البته فلزها نیز امروزه به وسیله ی سطحی برجسته و در مواردی یکدست فضای بین کابینتی  را به بهترین نحوه پر میکند و زیباتر می سازد.این متریال با کابینت‌هایی از رنگ‌های خنثی و در مواردی تیره به‌خوبی هماهنگ می‌شوند و البته این نوع از بین کابینتی ها محاسن و معایب خاص خودشان را دارند.

 البته هنوز هم رایج ترین و پرکاربرد ترین متریال های مصرفی برای بین کابینتی ها هنوز کاشی ها هستند که با استقبال زیادی با توجه به رنگ و طرح وابعاد مختلف مواجه هستند

 

طرح‌هایی بارنگ‌های مختلف

 

رنگ‌هایی که علاوه برهماهنگی با رنگ کابینت شما از تنالیته رنگی نزدیک به  بقیه ساختمان نیز برخور است و بازی رنگ‌ در آن ها باعث ایجاد حس زیبایی در آشپزخانه می‌شود. برای اجرای این طرح‌ می‌توان از انواع کاشی با ابعاد مختلف استفاده نمود.که البته شما می‌توانید با توجه به سلیقه تان از رنگ‌های ترکیبی و همچنین مکمل برای بین کابینتی انتخاب کنید.

 

شیشه‌های رنگی براق

 

چاپ طرح‌های مختلف بر روی شیشه باعث ایجاد تنوع در ساختمان شما می شود . با یک نورپردازی زیبا می‌توان جلوه کار را چندین برابر کرد.

 

طرح‌های خنثی و هماهنگ

 

در این طرح عموماً رنگ کاشی بین کابینتی از رنگی مشابه رنگ کابینت برخوردار است . البته درصورتی که جنس بین کابینتی را از شیشه انتخاب کنید به شفافیت، درخشندگی و انعکاس نور آن به زیباتر شدن فضا کمک بیشتر می‌کند. انتخاب رنگی با طیفی روشنتر و متفاوت تر با رنگ کابینت‌ها می‌تواند مورد توجه بسیار قرار گیرد. یک نورپردازی متفاوت و زیبا بر روی سطح شیشه‌ها می تواند  به زیباتر شدن آن کمک بسزایی ‌کند.

 

طراحی بین کابینتی متناسب با کابینت آشپزخانه

 

یکی از تغییراتی که به‌ آسانی می‌توان آشپزخانه را به وسیله آن متحول کرد، پوشاندن دیوار آشپزخانه با مصالحی به عنوان دیوار پوش است که به‌آسانی فضای آشپزخانه را تغییر می دهد و فضای خالی بین کابینت‌ها را متحول و در عین حال جذاب می‌کند.

در بازار فعلی متریال های موجود کالاهایی هستند که از زیبایی و جذابیت بالایی برخوردار هستند که به جهت آشنایی با این متریال ها می توانید سایت و کانال تلگرام و اینستاگرام کالا ساخت را دنبال نمایید و در زمان احتیاج به مشاوره با کارشناسان ما در بخش طراحی ودکوراسیون داخلی ارتباط بگیرید.

 

تهیه و تنظیم درگروه تولیدی کالاساخت

 جستجو در مطالب وبلاگ
موضوعات