کاشی استخری


کاشی استخری

تاریخ انتشار: 1398/04/20 12:56 | بازدید: 140

اشتراک مطلب با دوستان
تلگرام فیس بوک توئیتر لینکدین

کاشی  استخری

 

یکی از بخش هایی که می توان گفت بخش جدایی ناپذیر یک ساختمان است امروزه استخر و حوضچه های آب است که به عنوان تداعی طبیعت و همچنین به لحاظ ساختار ساختمان زیبایی آن را چندین برابر می کند شاید این سوال برای شما پیش بیاید که چطور می توان عمر یک استخر را بالا ببریم؟ چه محصولی گزینه ی مناسب تری برای کاشی و سرامیک استخر است؟اگر کاشی و سرامیک مناسب در استخر ها استفاده نشود چه عواقبی به همراه دارد؟

با توجه به این مساله که امروزه عده ی زیادی از افراد تلاش دارند به دلایل زیادی از جمله حساسیت به کلر عدم راحتی درفضای عمومی ،مشکلات پوستی و... که استخری هرچند کوچک در منزل خود داشته باشند. قبل از این مساله این سوال پیش می آید که با در نظر گرفتن موارد فنی میتوانید چه مقدار خلاقیت ایجاد نمایید.

مشخصات فنی کاشی استخری

در قسمت اول این مبحث بر آن شدیم که بررسی کنیم که بهترین کاشی و سرامیک که مناسب استخر ها است کدام نمونه است؟

کاشی و سرامیک هایی که هیچ گونه جذبی آبی نداشته باشند و در برابر هرگونه جذب آب و یخ زدگی مقاوم هستند گزینه ای بسیار مناسب هستند از دیگر مشخصه هاغی سرامیک های استخری می توان به بسته بندی های آن اشاره نموده هر بسته شامل یک متر مربع و به عبارتی 11 عدد تایل 30*30 در آن می باشد  

عواقب استفاده نکردن از کاشی استخری

در صورت استفاده نکردن از کاشی و سرامیک مقاوم چه عواقبی به همراه دارد؟

در این صورت بزرگترین مشکلی که حاصل میشود جدا شدن کاشی و سرامیک و جذب آب و در نهایت شکستگی سرامیک می باشد به طور مثال زمانی که خاک خشک کویر آب جذب می کند ترک هایی در سطح آن ایجاد می شود که مشابه این مساله برای سرامیک های با خاک قرمز ایجاد می شود.

خلاقیت در ساخت استخر

چگونه می توانیم در استفاده از سرامیک های استخری خلاقیت ایجاد نماییم؟

برای ایجاد خلاقیت به آسانی با ترکیب دو ورق در رنگ های مختلف به سلیقه شما ورق های جدید ایجاد نماییم و یا حتی طرح های اسلیمی خاص را ایجاد نماییم. با اندکی ذوق هنری و مسایل فنی می توانید به آسانی طرحی خاص ایجاد نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با آسانی با همکاران ما در بخش کاشی و سرامیک تماس گرفته و درخواست مشاوره رایگان نمایید.

امید است که توانسته باشیم در این متن اطلاعاتی مفید و ثمربخش به شما داده باشیم.

تهیه و تنظم در گروه تولیدی و فروشگاهی کالاساخت

در تمامی مراحل ساخت و ساز کنارتان هستیم.

tel: 031-91004468

مشاوره کاشی و سرامیکجستجو در مطالب وبلاگ
موضوعات