برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
کاشی استخری و چسب مورد استفاده از آن

کاشی استخری و چسب مورد استفاده جهت نصب آن

تاریخ انتشار: 1398/01/22 08:16 | بازدید: 545

کاشی استخری و چسب مورد استفاده جهت نصب آن

از آنجائیکه کاشی استخری دارای جذب آب صفر درصد است ، در مقابل یخ زدگی مقاوم بوده و در حالت عادی از سطح کار جدا نمی شود ، با این تفاوت که کاشی معمولی جذب آب دارد و بعد مدتی از محل نصب به مرور جدا میشود. در آزمایشی ساده می توان کاشی معمولی و کاشی استخری را روی میز و از طرف پشت آن که لعاب ندارد گذاشته و روی آن چند قطره و یا یک قاشق آب ریخت . بعد از چند دقیقه سرامیک معمولی آب را به خود جذب می کند ، اما سرامیک استخری تا هر زمان که باشد آن آب را در پشت خود نگه میدارد بغیر از اینکه آب بخار شود. یعنی آب جذب بیسکویت نمی شود.
تنها تفاوت کاشی استخری با کاشی سرامیک معمولی در میزان جذب آب می باشد. کاشی استخری با کاشی معمولی متفاوت است. در صورت استفاده از کاشی معمولی بجای استخری نهایت پس از یکسال نیاز به تعویض کاشی در استخر خواهد بود.

 

چسب کاشی استخری آب گریز


این نوع چسب پلیمری که ساختار آن توسط پلیمرهای تقویت شده طراحی می شود در مصارف کاشی کاری استخر ، سرویس بهداشتی ، سونا و جکوزی کاربرد دارد . با توجه به خاصیت چسبندگی بسیار بالایی که به علت وجود پلیمرهای پایه سیمانی دارد به سطوح مختلف چسبیده و به عنوان ملات آب بندی استخر نیز مورد استفاده قرار می گیرد .
خواص آب بندی علاوه بر عدم اجازه نفوذ آب به خارج از سیستم هیدرولیکی، اجازه ورود آب‌های زیر سطحی را نیز به شدت کاهش می‌دهد. مواد تشکیل دهنده این ملات بر اساس بافت زیرین سیمان ترکیب شده است که در شرایط بسیار مناسب می‌تواند بالاترین میزان چسبندگی را به سطح زیرین خود داشته باشد .

این چسب قابل استفاده در استخرهای شنا تفریحی، جکوزی و استخرهای با عمق زیاد می‌باشد . بعلت ساختار منظم سیلیس‌های موجود می‌تواند فشارهای هیدرولیکی بسیار بالا را تحمل نماید . قابل ترمیم بوده و روش اجرای آن بسیار آسان می‌باشد . با توجه به استفاده عمومی از این نوع چسب کاشی استخری در تمام مراحل ساخت استخر، به عنوان چسب ملات نیز قابل استفاده می‌باشد . در ساخت استخر می‌توان با اضافه نمودن مقداری از این چسب به ملات سیمانی ، سطح زیرین را برای کاشی کاری استخر آماده سازی نمود . ساخت استخر توسط چسب کاشی مخصوص استخر بسیار مطمئن بوده و عایق کاری دیواره استخر و کف استخر را در یک مرحله می‌توان انجام داد . یکی از برجسته ترین ویژگی‌ این چسب سمی نبودن آن است . بدین ترتیب برای انواع استخرها آب آشامیدنی و استخر پرورش ماهی نیز قابل استفاده می‌باشد . پس از آب بندی استخر و کاشی کاری استخر با این چسب می‌توان نسبت به بندکشی کاشی‌ استخر توسط پودر مخصوص بند کشی ویژه عایق بندی استخر استفاده نمود . عایق بندی استخر توسط پودر بند کشی منجر به اطمینان از آب بندی استخر خواهد شد.ویژگی کاشی استخری 


- قدرت چسبندگی بسیار زیاد


- قابلیت اجرا بر روی سطوح عمودی و افقی


- چسبندگی بسیار زیاد به سطح کاشی های قدیمی


- سهولت اجرا


جهت عایق کاری، ضد آب نمودن چسب های کاشی، استفاده در استخر، جکوزی، سرویس های بهداشتی و نمای ساختمان میتوان از چسب آب بند کننده استفاده نمود.


چسب آب بندی استخر به صورت مایع بوده و ظاهری شیری رنگ دارد که پس از مصرف کاملا بی رنگ می شود. چسب آب بند کننده استخر در برابر رطوبت، سرما و گرما

(۶۰- تا ۹۸+ درجه سانتیگراد)، حریق، نور، آتش و ضربه کاملا مقاوم بوده و عمر آنها همانند عمر سیمان در ملات می باشد .

 

تهیه و تنظیم در گروه تولیدی و فروشگاهی کالا ساخت

تماس با کالا ساخت از طریق واتس اپ گالری کالا ساخت همکاری در فروش کالاساخت