کاشی درجه یک


کاشی درجه یک و انواع آن

تاریخ انتشار: 1399/08/03 09:10 | بازدید: 77

اشتراک مطلب با دوستان
تلگرام فیس بوک توئیتر لینکدین

کاشی درجه 1

 

کاشی ها از جمله محصولات سفالین و سرامیکی در صنعت ساخت و ساز می باشند که از کاربرد بسیار زیادی بهره مند هستند. این محصولات در درجه های مختلفی به فروش می رسند که یکی از مرغوب ترین درجا آن ها، کاشی درجه 1 است. نوع درجه کاشی بر روی جعبه آن نمایان می باشد و کاشی درجه 1 در میان درجات مختلف کاشی سالم ترین و بدون نقص ترین نوع آن ها می باشد. در سطح لعابدار و کنار کاشی درجه 1 هیچ گونه خرابی و یا تغییر اندازه ای وجود ندارد. کلمه کاشی بر گرفته از شهر کاشان می باشد، چرا که اولین نمونه های کاشی در داخل کشور ایران در این شهر ساخته شدند.

 

مزایای کاشی درجه 1

درجه بندی کاشی نشانه از کیفیت، مرغوبیت و بی عیب بودن آن می باشد. کاشی درجه 1 به نسبت دیگر درجات از کیفیت و مرغوبیت بالا تری برخوردار می باشد و از جمله مزایای آن می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • کاشی درجه 1 نیاز به مراقبت و توجه بسیار زیادی ندارد، چرا که کثیفی و آلودگی را به خد جذب نمی کند. ترکیبات این نوع کاشی به گونه ای است که ذرات گازی و آلرژی زا مانند رنگ، بو و ... را به خود جذب نمی نماید.
  • این کاشی از ماندگاری بسیار بالایی برخوردار می باشد و مقاومت آن در برابر نفوذ حشرات، آب و رطوبت بسیار بالا می باشد.
  • کاشی درجه 1 قابل نصب بر روی انواع سطوح از جمله سطوح سیمانی، گچی و ... می باشد.
  • این نوع کاشی دارای سطحی کاملا صاف و بدون شکم می باشد و علاوه بر این ها دارای اندازه های دقیق و یکسان نیز می باشد.
  • کاشی درجه 1 از تنوع بسیار بالایی در طرح و رنگ برخوردار می باشد و در طرح روی آن هیچ گونه خال و یا اختلاف رنگی وجود ندارد.

 

قیمت کاشی درجه 1

یکی از مهم ترین عوامل در قیمت گذاری کاشی، درجه بندی آن می باشد که بر روی کارتن کاشی ثبت شده است. همانطور که مشخص می باشد کاشی درجه 1 به دلیل ماندگاری و استحکام بسیار بالا و علاوه بر این ها، رنگ ثابت و بدون خال از قیمت بالاتری به نسبت دیگر کاشی ها برخوردار می باشد.

 

 

تهیه و تنظیم در واحد تحقیق و توسعه گروه تولیدی و فروشگاهی کالاساخت.

 

در تمامی مراحل ساخت و ساز کنارتان هستیم.

tel: 031-91004468 

مشاوره تلگرامجستجو در مطالب وبلاگ
موضوعات
-->