کاشی های استخری در تزئین سالنهای استخر


کاشی استخری در تزئین سالنهای استخر

تاریخ انتشار: 1398/07/11 15:37 | بازدید: 183

اشتراک مطلب با دوستان
تلگرام فیس بوک توئیتر لینکدین

کاشی های استخری در تزئین سالنهای استخر 

 

امروزه با این همه دغدغه ی روزمره ، استخر مکانی ست که براحتی می تواند به مکانی تفریحی سالم و نشاط تبدیل شود .  اگر استخر در خانه ی شخصی شما باشد ، بهترین طراحی و محصول را می توان با کاشی استخری اجرا کرد . این محصول ، کاشی استخری ست ، که از متنوعتـــرین محصولاتی است که رنگ بندی زیادی دارد . مدل این کاشی و سرامیک استخری مربعی و شش ضلعی ست ، در که رنگ بندی ساده و رنگهای متالیک که هر کدام زیبایی خاص خود را دارند . بیشترین کاربرد کاشی استخری در کف و بدنه می باشد . خاصـیت و یکی از بهترین حسنی که کاشی استخری دارد اینست که روی ورقه های توری چسبیده شده و براحتی روی هر سطح صاف و منحنی چسبیده می شود . هر یک از این قطعات کاشی جدا قابلیت جدا شدن را دارد ، و می توان بسته به طرحی که داریم رنگ دیگری را جایگزین کرد . کاشی استخری در سالنهای استخر و سالنهای جکوزی هر کدام بسته به نوع طرحی که مد نظر هست ، قابل تغییر می باشد . موضوع دیگر که کاشی با ابعاد کوچک حتی از جنس فلزی و و شیشه ایی هم وجود دارد . کاشی موزائیکی که از جنس تیتانیوم و شیشه تولید می شود و برخی از این کاشی ها از ترکیب سنگ آنتیک و شیشه می باشد . که هر کدام از این محصولات کاربری های خاص خود را دارد .

تمامی این محصولاتی که در استخر مورد استـفاده قرار می گیرد ، از جنس پرسلان بوده و با کیفیت بالا و لعابی براق می باشند . لعاب براق این محصولات از مواد معدنی سیلیسی ، ضد آب ، ضد شیمیایی که روی سطح کاشی آن زده می شود . استفاده از این نوع محصول هم برای کف و هم بدنه می باشد .  برای اینکه اشیا سرامیکی شکل و فرم خاصی داشته باشد از عملیات قالبگیری استفاده می شود . سرامیک خام دارای مقدار آبی است که حدود 5 الی 30 درصد جذب آب دارد ، در مراحل اولیه جذب آب ، خارج سازی آب سریع انجام می گیرد . و در مرحله ی دوم آب خارج شده از خلل و فرج با سرعت در حال کاهش می باشد . پخت سرامیک خشک و خام در پنج مرحله صورت می پذیرد :

اول : باز کردن اشیاء به محفظه ی پخت

دوم : پیش گرمایی

سوم : افزایش دما تا حد پخت

چهارم : سرد کردن

پنجم : تخلیـــه

تمام این موارد از چند ساعت تا چند روز طول می کشد . کوره های پخت سرامیک دارای محفظه هایی هستند که در بالا قرار گرفته و حرارت ایجاد می کند . این محفظه در قسمت بالا قرار گرفته و حرارت ایجاد کرده ، و توسط شعله گاز از بالا و پائین در حالت انتقال می باشد .

در ایران دو کارخانه ی تولید کننده ی این مدل کاشی استخری می باشد که یکی از آنها البرز و دیگری گلدیس می باشد . ابعادی که این دو کارخانه می زنند ، 1*1 – 2*2 – و .......حتی در برخی موارد ابعاد 10*10 تولید دارند . برخی از این رنگ بندی کاشی استخری ها از ترکیب چند رنگ می باشد . کارشناسان کالاساخت در بخش فروش کاشی و سرامیک تمام تلاش خود را برای راهنمایی بیشتر در اختیار کاربران خود می گذارد . به امید که بتوانید براحتی بهترین محصول را با بهترین کیفیت انتخاب کنید .  

 

تهیه و تنظیم در واحد تحقیق و توسعه گروه تولیدی و فروشگاهی کالاساخت.

 

در تمامی مراحل ساخت و ساز کنارتان هستیم.

tel: 031-91004468 مشاوره تلگرامجستجو در مطالب وبلاگ
موضوعات
-->