برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
کدام مارک سرامیک بهتر است؟

کدام مارک (کارخانه) سرامیک بهتر است؟

تاریخ انتشار: 1402/01/26 15:29 | بازدید: 93

کدام مارک (کارخانه) سرامیک بهتر است؟

با نگاهی به تاریخچه تولید کاشی و سرامیک در کل جهان می‌توان دریافت که ایران همیشه یکی از بهترین تولید کنندگان کاشی و سرامیک بوده است. در غالب مواقع صدها کارخانه تولید کاشی و سرامیک در کل ایران موجب سر درگمی میان مصرف کنندگان می شود. از این رو بر آن شدیم تا با بررسی برترین تولید کنندگان کاشی و سرامیک در ایران، به این نیاز مصرف کنندگان پاسخ دهیم. امیدواریم این مقاله بتواند اطلاعات جدیدی بر دانش شما بی افزاید. قبل از هر چیز لازم است بدانید به جهت رقابت تنگاتنگ کارخانه های ذکر شده هیچگونه ترتیبی برای آن ها نمی توان در نظر گرفت.

 

کدام کارخانه سرامیک بهتر است؟

 

اولین کارخانه ای که تصمیم به بررسی آن داریم کارخانه کاشی و سرامیک تبریز است کاشی تبریز با کسب بهترین تولیدکننده کاشی و سرامیک در ایران، استارت کار خود را در سال ۶۲ با زیربنایی بالغ بر ۱۵ هکتار و ظرفیت تولید یک و نیم میلیون متر مربع کاشی و سرامیک در سال که عمده تولید آن رامی توان کاشی بدنه دانست آغاز کرد. کاشی و سرامیک تبریز با استفاده از فناوری و ماشین آلات به روز دنیا سرامیک هایی با کیفیت بسیار بالا در ابعاد بزرگ به صورت سرامیک کف و دیواره تولید می کند. این شرکت عموماً سرامیک های درجه یک خود را در دسته صادرات قرار می دهد.

 

کدام برند سرامیک بهتر است؟

 

دومین شرکتی که به بررسی آن می پردازیم کاشی و سرامیک مرجان است. کاشی مرجان با دارا بودن تجربه موفق در صنعت تولید کاشی و سرامیک خود را در زمره بهترین ها قرار داده است. این شرکت در منطقه صنعتی نجف آباد واقع در استان اصفهان با به روزترین ماشین آلات خط تولید کاشی و مجرب ترین متخصصین آغاز به کار نموده. از جمله سرامیک هایی که کارخانه کاشی مرجان تولید می کند و با آن نام شناخته می شود، سرامیک ضد اسید صنعتی است. کارخانه کاشی مرجان موفق به کسب نماد صادرکننده نمونه ملی و چندین عنوان صادر کننده نمونه استانی گردیده است.

پس از شرکت‌های فوق می‌توان به شرکت تولیدی کاشی و سرامیک تکسرام اشاره نمود این شرکت از سال ۱۳۷۴ با صنعت اروپا و و با تحولات و دستاوردهای استاندارد جهانی شروع به تولید انواع کاشی های گرانیتی و سرامیک های پرسلانی لعاب دار نمود. این شرکت که از معروف ترین برندهای کاشی و سرامیک ایران است، توانسته با توجه به ضد اسید بودن محصولات تولیدی، جذب آب پایین و مقاومت در برابر سایش و سرما و گرما در بازارهای خارجی نیز جایگاه خود را باز نماید.

 

کدام مارک سرامیک عالی است؟

 

تولید کننده بعدی که در این لیست قصد پرداختن به آن را داریم کارخانه کاشی و سرامیک پالرمو می باشد. وقتی سخن از شرکت پالرمو به میان می آید می توان گفت که این شرکت یکی از بهترین هایی است که از سال ۱۳۹۳ با کادر متخصص در زمینه تولید سرامیک های سوپر پولیش رستیک مات و پرسلان فول بادی آغاز به فعالیت نمود از جمله ویژگی های منحصر به فرد این شرکت می توان همکاری با شرکت های اسپانیایی و ایتالیایی برای افزایش کیفیت خود اشاره نمود. این شرکت دارای گواهینامه استاندارد ملی ایران و اروپا و ایتالیا و اسپانیا می باشد. این کارخانه بزرگترین سایز اسلب را با ابعاد ۳۰۰ در ۱۵۰ سانتی متر تولید می کند.

در پایان لیست به کارخانه راک سرام می رسیم. از حق نگذریم یکی از بزرگ ترین کارخانه های کاشی و سرامیک، کارخانه راک سرامیک است. دفتر مرکزی این کارخانه در امارات متحده عربی است و سومین برند برتر تولیدات سرامیکی در جهان معرفی شده است. این شرکت شعب متعددی در امارات، بنگلادش، ایران، هندوستان و ... دارد. سرامیک راک در سال ۱۳۸۲ در شهرستان شهرضا واقع در استان اصفهان با ماشین آلات ایتالیایی استارت کار خود را زد کیفیت محصولات تولیدی راک در ردیف محصولات خارجی است که می توان آن را در زمره بهترین ها قرار داد.


در نهایت می‌توان گفت شرکت های کاشی و سرامیک زیادی هستند که می توانند در این لیست قرار بگیرند. از جمله کاشی و سرامیک سمنان، الوند، پارس، مهسرام، آپادانا، کاشی پرسپولیس، گلدیس و... که توضیحات در مورد آن ها از حوصله متن خارج است. شما همراه گرامی می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه شرکت های فوق با همکاران ما در واحد کاشی و سرامیک کالاساخت ارتباط برقرار نموده و از راهنمایی ها و مشاوره های رایگان ما استفاده نمایید.

 

"در تمامی مراجل ساخت و ساز کنارتان هستیم"

tel: 031-91004468

مشاوره تلگرام

تماس با کالا ساخت از طریق واتس اپ گالری کالا ساخت همکاری در فروش کالاساخت