ارتباط با کالا ساخت از طریق واتس اپ
برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
واتس اپ کالا ساخت
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
Speaker Call A line styled icon from Orion Icon Library.
تماس با کالاساخت
روی شماره کلیک کنید
معمولا در کمتر از چند ثانیه پاسخ دریافت میکنید
نمای بیرونی ساختمان گیوتین قیچی عباس آباد و تراورتن شکلاتی موج دار

سنگ آنتیک 1006

 نمونه کار نمای سنگ آنتیک

 

کد نمونه : SA1006

 

ویژگی های نمونه :

  • استفاده از سبک ساده و ترکیبی
  • بهره گیری از دو نمونه سنگ
  • استفاده از ترکیب رنگ روشن و هماهنگ

 

مصالح استفاده شده :

  • سنگ قیچی عباس آباد
  • سنگ تراورتن شکلاتی موج دار

 

بررسی نمونه :

 

همانطور که می دانید نمای خارجی ساختمان اولین بخشی از یک سازه است که در دید افراد قرار می گیرد و حتی عابرین پیاده و کسانی که به داخل ساختمان وارد نمی شوند نیز می توانند بر حسب نمای خارجی نسبت به ظاهر درونی ساختمان قضاوت نمایند. در واقع نمای خارجی نقش هویت دهی و شناسنامه هر ساختمان را بر عهده دارد و به همین دلیل است که دست اندرکاران ساخت و ساز اهمیت بسیار زیادی برای طراحی و ساخت این قسمت قائل می باشند. در طراحی این بخش طرح ها و سبک های بسیار متنوعی از جمله رومی، یکدست، ترکیبی، مدرن و ... موجود می باشد که در میان این سبک ها، نمای ترکیبی در کشور ایران بسیار رواج یافته است. نمای ترکیبی در واقع نمایی است که از ترکیب دو یا چند متریال و یا ترکیب دو یا چند مدل سنگ با یکدیگر اجرا می شود.

یکی از انواع سنگ های ساختمانی که از تنوع بسیار زیادی در صنعت ساخت و ساز برخوردار می باشد و این روزها بهره گیری از آن بسیار رواج یافته است، سنگ گیوتین یا قیچی می باشد. سنگ گیوتین در دسته سنگ های دکوراتیو و آنتیک قرار دارد و یکی از گزینه های بسیار مناسب در دکوراتیو نمودن فضای داخلی ساختمان و اجرا نمای خارجی می باشد. سنگ های گیوتین در واقع از قطعات کوچک انواع سنگ های طبیعی که به وسیله دستگاهی با عنوان گیوتین برش می خورند، تولید می شوند و به همین دلیل است که دارای سطحی ناصاف و نا هموار می باشند. این سنگ ها به دلیل ظاهر و تنوع بالایی که دارند گزینه بسیار مناسبی در اجرا نمای ترکیبی هستند.

نمونه کار ارائه شده در این بخش از کالاساخت یکی از نماهای اجرا شده به وسیله سنگ قیچی عباس آباد است که در ترکیب با سنگ تراورتن شکلاتی موج دار توانسته است جلوه بسیار زیبایی را به نمایش گذارد. همانطور که در تصویر مشاهده می نمایید این دو سنگ در یک طیف رنگی قرار دارند و همین موضوع در اجرا یک دیوار ساده بسیار شیک و جذاب می باشد.

هر دو سنگ قیچی عباس آباد و تراورتن شکلاتی موج دار در سایت گروه تولیدی و فروشگاهی کالاساخت موجود می باشد که شما می توانید با مراجعه به بخش مربوطه آن را مشاهده نموده و

خریداری کنید.

مشاوره واتس اپ

تهیه و تنظیم در واحد تحقیق و توسعه گروه تولیدی و فروشگاهی کالاساخت.

 

در تمامی مراحل ساخت و ساز کنارتان هستیم.

tel: 031-91004468

تماس با کالا ساخت از طریق واتس اپ گالری کالا ساخت همکاری در فروش کالاساخت