برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
سنگ آنتیک پروفیل مشکی

سنگ آنتیک 1008

 نمونه کار سنگ پروفیل در بین کابینت

 

کد نمونه : SA1008

 

ویژگی های نمونه :

  • استفاده از ترکیب سنگ و کاشی
  • بهره گیری از رزین سنگ
  • استفاده از ترکیب رنگ متضاد سنگ با کابینت ها

 

مصالح استفاده شده :

  • سنگ پروفیل مشکی
  • کاشی بدنه

 

بررسی نمونه :

 

یکی از انواع سنگ های ساختمانی که امروزه توانسته است با تنوع بالا و کاربری فراوان خود جایگاه بسیار مناسبی در صنعت ساخت و ساز پیدا کند، سنگ آنتیک می باشد. دلیل تنوع بالا در سنگ های آنتیک استفاده از قطعات سنگ های طبیعی مختلف همچون تراورتن، مرمریت، مرمر و ... در تولید آن ها و فراوریشان به صورت های مختلف مانند گیوتین، پروفیل، بادبر، چند بعدی و ... می باشد. این سنگ ها عموما در جهت دکوراتیو نمودن فضای داخلی و خارجی ساختمان استفاده می شوند و به جهت رنگ های متنوعی که دارند می توان از ترکیب آن ها طرح های جذاب و دیدنی ایجاد نمود.

یکی از قسمت های داخلی ساختمان که از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد، آشپزخانه است. آشپزخانه ها از جمله اجزا جدانشدنی از ساختمان ها به خصوص منازل مسکونی می باشند که طراحی مناسب آن ها تاثیر بسیار زیادی بر زیبایی دکوراسیون داخلی ساختمان دارد. دیوار بین کابینتی یکی از قسمت هایی است که می توان به سبب زیبا نمودن فضای آشپزخانه بر روی طراحی آن مانور داد. دیوار بین کابینت در واقع فضای خالی است که بین کابینت های پایینی و کابینت های بالایی قرار دارد و در پوشش آن می توان از انواع مصالح ساختمانی بهره گیری نمود. سنگ آنتیک که پیش تر معرفی نمودیم یکی از مصالح بسیار پرکاربرد در استفاده به عنوان پوشش بین کابینتی آشپزخانه است . این سنگ ها با تنوع بالایی که دارند قابل ست کردن و یا ایجاد ترکیب های رنگی متضاد با انواع رنگ کابینت ها هستند . 
نمونه کاری که در این بخش از کالاساخت مشاهده می نمایید، یکی از کاربردهای سنگ آنتیک در بین کابینت آشپزخانه می باشد. سنگ آنتیک به کار رفته در این نمونه از دسته سنگ های پروفیل پرکاربرد با عنوان سنگ پروفیل مشکی است که خود به تنهایی دارای ترکیب رنگی کرم و مشکی است و قطعات نگینی از سنگ های گیوتین قرمز رنگ نیز در این ترکیب خود دارد. رنگ قرمز و مشکی این سنگ در تضاد با کابینت های سفید رنگ و کاشی های روشن قرار دارد و توانسته است ظاهر زیبا و متفاوت به آشپزخانه ببخشد. سنگ های پروفیل از جمله سنگ های رو توری هستند که نصب آن ها بسیار آسان است و گزینه بسیار مناسبی در بازسازی قسمت های تخریب شده ساختمان می باشد.

                                                                

مشاوره واتس اپ

 

تهیه و تنظیم در واحد تحقیق و توسعه گروه تولیدی و فروشگاهی کالاساخت.

 

در تمامی مراحل ساخت و ساز کنارتان هستیم.

tel: 031-91004468

تماس با کالا ساخت از طریق واتس اپ گالری کالا ساخت همکاری در فروش کالاساخت