برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
نمای آشپزخانه سنگ آنتیک سفید قهوه ایی

سنگ آنتیک 1009

نمونه کار سنگ آنتیک در آشپزخانه

 

کد نمونه : SA1009

 

ویژگی های نمونه :

  • ترکیب سنگ و چوب
  • استفاده از رزین معمولی
  • نصب آسان

 

مصالح استفاده شده :

  • سنگ آنتیک سفید و قهوه ای

 

بررسی نمونه :

 

 طراحی فضای داخلی آشپرخانه یکی از معقوله های بسیار مهم در اجرا دکوراسیون داخلی ساختمان محسوب می شود. آشپرخانه ها از جمله المان های جدانشدنی در ساختمان های مسکونی هستند که به قلب منازل شهرت دارند. همانطور که می دانید، اکثر خانم ها نیمی از وقت خود در طول روز را به آشپزی در آشپزخانه ها می پردازند و به همین دلیل ایجاد یک محیط دلنشین و ارامش بخش تاثیر بسیار زیادی بر سلامت روحی آن ها دارد. اجرای نمای آشپزخانه و پوشش دیوار های آن یکی از عوامل تاثیر گذار در دکوراسیون داخلی آن می باشد. سنگ های آنتیک از جمله مصالحی هستند که به دلیل تنوع بالا در طرح و رنگ بسیار کاربردی در اجرای پوشش دیوار های آشپزخانه می باشند. نمونه کار ارائه شده در این بخش از کالاساخت یکی از نمونه نماهای آشپزخانه اجرا شده به وسیله سنگ آنتیک می باشد.

سنگی که در این نمونه کار به کار گرفته شده است، سنگ آنتیک سفید و قهوه ای می باشد که قطعات آن به صورت گیوتین و پروفیل فراوری شده است. این سنگ با ترکیب رنگی که دارد زیبایی را به فضای آشپزخانه هدیه می بخشد. یکی از نکاتی که در طراحی این آشپزخانه به کار رفته است استفاده سنگ و چوب در کنار یکدیگر می باشد. سنگ و چوب در علم فنگشویی کامل کننده چرخه انرژی هستند و در ایجاد احساس آرامش بسیار تاثیر گذارند. علاوه بر این ها رنگ انتخابی برای کابینت های چوبی هماهنگ با رنگ قهوه ای قطعات نگینی سنگ آنتیک سفید و قهوه ای هستند و هماهنگی خاصی را ایجاد کرده اند. تنها نکته ای که در این آشپزخانه ایجاد مشکل کرده است، بهره گیری از کابینت های بلند و بزرگ می باشد. در این محیط که مساحت کمی دارد استفاده از اینگونه کابینت ها سبب اشغال شدن فضای بسیار زیاد و کوچک تر شدن اشپزخانه می گردد.

شما همراهان عزیز می توانید برای بهره گیری از مشاوره و راهنمایی درباره نحوه ی انتخاب محصول و اجرای دکوراسیون ساختمان خود با گروه مشاورین ما در کالاساخت به رایگان تماس حاصل

نمایید.

مشاوره واتس اپ

 

تهیه و تنظیم در واحد تحقیق و توسعه گروه تولیدی و فروشگاهی کالاساخت.

 

در تمامی مراحل ساخت و ساز کنارتان هستیم.

tel: 031-91004468

تماس با کالا ساخت از طریق واتس اپ گالری کالا ساخت همکاری در فروش کالاساخت