برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
سنگ آنتیک سفید مرمر

سنگ آنتیک 1016

نمونه سنگ آنتیک در فضای داخلی

 

کد نمونه : SA1016

 

ویژگی های نمونه :

  • استفاده یکدست از سنگ آنتیک
  • بهره گیری از نورپردازی
  • اجرا سنگ در داخل کناف
  • برخورداری از ترکیب رنگ مناسب و زیبا

 

مصالح استفاده شده :

 

بررسی نمونه :

 

مبحث طراحی فضا و دکوراسیون داخلی یکی از مباحث بسیار مهم در دنیای امروز می باشد که نقش عمده ای در کیفیت ساختمان ایفا می کند. از جمله عوامل مهم و موثر در این مبحث شامل نحوه چیدمان و تقسیم بندی فضا، جنس و نوع مصالح مصرفی در پوشش کف، سقف و دیوار ها، مبلمان، نقاط کانونی، نور پردازی و ... می باشند که هر کدام به نحوی تاثیر خود را بر دکوراسیون داخلی می گذارند. اولین نکته ای که در طراحی فضای داخلی مطرح می شود نوع مصالحی می باشد که در دیوار و کف استفاده می گردند. در صنعت ساخت و ساز مصالح بسیار زیادی وجود دارد که هر کدام بر حسب ویژگی ها و کاربری هایشان در قسمت های مختلف ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند. یکی از مصالح پر مصرف که این روز ها دارای طرح ها و نمونه های مختلفی می باشد و توانسته است اکثر سلایق را پوشش دهد، سنگ های آنتیک است. سنگ های آنتیک که در انواع مختلف پروفیل، گیوتین، چند بعدی و ... فراوری می شوند از ویژگی های مثبت فراوانی برخودار هستند و نصب آن ها بسیار سریع و آسان است. این سنگ ها حتی برای افرادی که به دنبال نو کردن فضای داخلی ساختمان خود هستند نیز بسیار کاربری دارند و بر روی انواع دیوارهای گچی، سرامیکی، بتنی و ... قابل استفاده می باشند.

نمونه ای که شما در این بخش از کالاساخت مشاهده می نمایید یکی از انواع نماهای داخلی کار شده با استفاده از سنگ آنتیک می باشد. همانطور که می بینید در این نمونه طراح از سنگ آنتیک در داخل کناف استفاده کرده است و تلاش نموده تا ترکیب رنگ زیبایی از قطعات این سنگ با کناف سفید رنگ ایجاد نماید. سنگ آنتیک استفاده شده در اینجا، سنگ آنتیک سفید مرمر می باشد که قطعات آن به صورت گیوتین ابعاد ریز فراوری شده است. اجرا نور پردازی بر این سنگ ها سبب زیبایی دو چندان آن ها می شود. تنها اشتباهی که در این نما شده است عدم استفاده از رزین سنگ می باشد. رزین سنگ یک مایع پوششی است که سبب براقیت سطح سنگ آنتیک شده و مقاومت آن را بسیار بالا می برد. البته استفاده از رزین در نماهای داخلی اجباری نمی باشد و در این نمونه کار تنها برای زیبایی هرچه بیشتر سنگ آنتیک سفید مرمر توصیه می گردد.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره رزین سنگ و انواع سنگ های آنتیک می توانید با گروه مشاورین کالاساخت به رایگان تماس حاصل نمایید.

 

مشاوره واتس اپ

 

تهیه و تنظیم در واحد تحقیق و توسعه گروه تولیدی و فروشگاهی کالاساخت.

 

در تمامی مراحل ساخت و ساز کنارتان هستیم.

tel: 031-91004468

تماس با کالا ساخت از طریق واتس اپ گالری کالا ساخت همکاری در فروش کالاساخت