ارتباط با کالا ساخت از طریق واتس اپ
برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
واتس اپ کالا ساخت
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
Speaker Call A line styled icon from Orion Icon Library.
تماس با کالاساخت
روی شماره کلیک کنید
معمولا در کمتر از چند ثانیه پاسخ دریافت میکنید
سنگ آنتیک پروفیل شکلاتی و سفید در آشپزخانه

سنگ آنتیک 1017

نمونه سنگ آنتیک در آشپزخانه

 

کد نمونه : SA1017

 

ویژگی های نمونه :

  • بهره گیری یک دست از سنگ آنتیک
  • به کار گیری از رزین سنگ
  • ایجاد ترکیب رنگ مناسب و دلنشین

 

مصالح استفاده شده :

  • سنگ پروفیل شکلاتی و سفید

 

 بررسی نمونه :

 

در دنیای امروز با تغییر در معماری داخلی ساختمان ها، آشپزخانه ها نیز از حالت اتاق مانندشان به صورت اپن یا جزیره ای مانند در آمده اند و به گونه ای طراحی می شوند تا فضای داخلی آشپزخانه قابل مشاهده باشد. همین موضوع سبب می شود تا این قسمت از ساختمان در دکوراسیون داخلی بسیار تاثیر گذار گردد و طراحی آن بخشی از فضای داخلی ساختمان را در برگیرد. یکی از تاثیرگذارترین المان ها در آشپزخانه را می توان، کابینت ها دانست. کابینت ها از جمله اجزا همیشگی آشپزخانه هستند که می توان در طراحی آن ها و یا فضای اطرافشان زیبایی را به این قسمت از ساختمان هدیه داد. یکی از ترفند هایی که می تواند سبب زیبایی و چشمگیر شدن کابینت ها گردد، پوشش فضای بین ان ها با عنوان بین کابینتی می باشد. بین کابینت در واقع به فضای خالی بین کابینت های پایینی تا کابینت های بالایی گفته می شود که می توان در پوشش آن از مصالح مختلفی همچون کاشی، سرامیک، آجر، سنگ آنتیک و ... بهره گیری نمود. در میان این مصالح امروزه سنگ های انتیک بیشترین کاربرد را دارا می باشند و به دلیل تنوع بالا و ویژگی های مثبت از جمله گزینه های اولیه افراد هستند.

در این بخش از کالاساخت نمونه ای از کاربرد سنگ انتیک در بین کابینت آشپزخانه را مشاهده می می نمایید که کاملا تمیز و به صورت زیبایی اجرا شده است. سنگ آنتیکی که در این نمونه به کار رفته است، سنگ پروفیل شکلاتی و سفید نام دارد که از قطعات سنگ های تراورتن تشکیل شده است  به صورت پروفیل فراوری شده است. ترکیب رنگ شکلاتی و سفید این سنگ کاملا هماهنگ با سنگ اپن آشپزخانه می باشد. در اپن این آشپزخانه از سنگ مصنوعی کورین سفید استفاده شده است. یکی از نکاتی که پس از اجرا سنگ آنتیک در آشپزخانه باید به آن دقت نمود، بهره گیری از رزین سنگ بر روی آن ها می باشد. رزین سنگ مایعی شفاف و چسبنده است که داخل درزهای خالی قطعات سنگ آنتیک نفوذ کرده و از ورود چربی، کثیفی و حشرات به ان ها جلوگیری نموده و شست و شوی سنگ را بسیار آسان می کند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره رزین سنگ و نحوه نصب سنگ های آنتیک  می توانید با گروه تولیدی و فروشگاهی کالاساخت به رایگان تماس حاصل نمایید.

مشاوره واتس اپ

 

تهیه و تنظیم در واحد تحقیق و توسعه گروه تولیدی و فروشگاهی کالاساخت.

 

در تمامی مراحل ساخت و ساز کنارتان هستیم.

tel: 031-91004468

تماس با کالا ساخت از طریق واتس اپ گالری کالا ساخت همکاری در فروش کالاساخت