ارتباط با کالا ساخت از طریق واتس اپ
برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
واتس اپ کالا ساخت
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
Speaker Call A line styled icon from Orion Icon Library.
تماس با کالاساخت
روی شماره کلیک کنید
معمولا در کمتر از چند ثانیه پاسخ دریافت میکنید
سنگ آنتیک پروفیل پازلی در راهرو

سنگ آنتیک 1018

نمونه کار سنگ آنتیک در راهرو

 

کد نمونه : SA1018

 

ویژگی های نمونه :

  • بهره گیری یک دست از سنگ آنتیک
  • اجرا نور پردازی مناسب
  • استفاده از رزین سنگ
  • اجرا سنگ آنتیک در کنار کاغذ دیواری طرح پارکت

 

مصالح استفاده شده :

  • سنگ پروفیل پازلی

 

بررسی نمونه :

 

سنگ های آنتیک از جمله مصالحی هستند که در این چند سال اخیر رونق بسیار زیادی یافته اند و وقتی حرف از ظرافت و زیبایی در محصولات ساختمانی به میان می آید، بدون شک اولین گزینه ای که در ذهن دست اندرکاران ساخت و ساز قرار می گیرد، سنگ‌های آنتیک می‌باشند. یکی از انواع سنگ های آنتیک که از طرفداران بسیار زیادی برخوردار هستند، سنگ های پروفیل می باشند. در فراوری سنگ های پروفیل کارگران از ابزارهای تمام گرد و یا نیم گرد بهره گیری می نمایند و به همین دلیل است که اکثر آن ها دارای لبه های منحنی و یا گرد هستند. سنگ های پروفیل همانند بسیاری از سنگ های آنتیک دارای تنوع بالایی هستند و به صورت قطعات ریز و درشت از سنگ های طبیعی مختلف بر روی تورهایی با ابعاد عموما 30*30 سانتی متر چسبانده می شوند تا هم راحت تر حمل و هم سریع تر نصب گردند.

در این نمونه کار کالاساخت از یکی از انواع بسیار پرکاربرد و پر طرفدار سنگ های پروفیل به منظور پوشش دیوار راهرو و بخشی از سالن بهره گیری شده است. این سنگ آنتیک که سنگ پروفیل پازلی نام دارد با ترکیب قطعات چند رنگی خود توجه بسیاری از افراد را جلب می کند و سبب ایجاد جلوه شاد و سر زنده در محیط می شود. قطعات استفاده شده در این سنگ دارای جنسی از تراورتن ها می باشند و به همین دلیل چسبندگی آن ها تا حد بسیار زیادی است. یکی از ویژگی های سنگ آنتیک این است که امکان استفاده از آن ها بر روی انواع سطوح و در کنار نمونه های مختلف مصالح ساختمانی وجود دارد و به همین دلیل می توان از این سنگ ها در نوسازی و تغییر نمای داخلی ساختمان نیز بهره گیری نمود. در این نمونه کار همانگونه که مشاهده می نمایید از سنگ پروفیل پازلی در کنار کاغذ دیواری طرح پارکت بهره گیری شده و ترکیب رنگ جالبی ایجاد گشته است. نور پردازی مناسب و استفاده از رزین سنگ در این نمونه کار از جمله ترفندهایی است که سبب زیباتر شدن سنگ می گردد.

 

به منظور مشاهده و خرید انواع سنگ های آنتیک و رزین سنگ می توانید به بخش های مربوطه در سایت گروه تولیدی و بازرگانی کالاساخت مراجعه نمایید.

 

مشاوره واتس اپ

 

تهیه و تنظیم در واحد تحقیق و توسعه گروه تولیدی و فروشگاهی کالاساخت.

 

در تمامی مراحل ساخت و ساز کنارتان هستیم.

tel: 031-91004468

تماس با کالا ساخت از طریق واتس اپ گالری کالا ساخت همکاری در فروش کالاساخت