برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
سنگ آنتیک پروفیل پازلی و سفید رنگی همراه با سنگ چینی لایبید

سنگ آنتیک 1020

نمونه سنگ آنتیک در پوشش دیوار ها

 

کد نمونه : SA1020

 

ویژگی های نمونه :

  • استفاده از دو نمونه سنگ آنتیک
  • بهره گیری از قرنیز سنگی
  • استفاده از رزین سنگ
  • بهره گیری از ترکیب رنگ شاد

 

مصالح استفاده شده :

  • سنگ پروفیل پازلی
  • سنگ پروفیل سفید و رنگی
  • سنگ چینی لایبید

 

بررسی نمونه :

 

یکی از انواع سنگ های ساختمانی که از کنار هم قرار گرفتن قطعات سنگ های طبیعی همچون مرمر، تراورتن، مرمریت و ... تشکیل می شود و در انواع مختلف پروفیل، گیوتین، بادبر، چند بعدی و ... فراوری می گردد، سنگ آنتیک می باشد. سنگ های آنتیک از تنوع بسیار بالایی برخوردار هستند و از جمله گزینه های بسیار مناسب در دکوراتیو نمودن فضای داخلی و خارجی ساختمان می باشند. این سنگ ها به دلیل طرح های متنوعی که دارند هم قابل استفاده به صورت تکی و هم قابل اجرا در ترکیب با یکدیگر و یا مصالح و نمونه سنگ های دیگر هستند و این مسئله کاملا بسته به سلیقه صاحب ملک و یا پیمانکار است.

در نمونه کاری که کالاساخت برای شما ارائه نموده است از دو نمونه سنگ آنتیک با عنوان سنگ پروفیل سفید و رنگی و سنگ پروفیل پازلی در کنار یکدیگر به منظور ساخت پوشش دیوار های داخلی بهره گیری شده است. این دو سنگ همانطور که از نامشان پیداست به صورت پروفیل فراوری شده اند و به همین دلیل دارای حالتی منحنی شکل و سطحی هموار هستند. همانطور که در تصویر مشاهده می کنید زمینه اصلی این نمونه کار تشکیل شده از سنگ پرفیل پازلی می باشد که این سنگ خود از قطعات رنگی سنگ های تراورتن تولید شده و دارای حالتی پازلی است. در پوشش ستون میانی دیوار این نمونه کار نیز سنگ پروفیل سفید و رنگی استفاده شده که این سنگ نیز دارای قطعات ترکیبی از تراورتن ها و مرمریت می باشد. در این نمونه کار از ترکیبی رنگارنگ استفاده شده است که سبب ایجاد هیجان و شادی در محیط می گردد و افراد را از حالت خستگی و کرختی خارج می نماید. پیمانکار در این نما از قرنیز سنگی با جنس سنگ چینی لایبید استفاده کرده است تا سنگ های انتیک سالم تر و زیباتر بمانند.

 

شما عزیزان می توانید برای مشاهده انواع گوناگون سنگ آنتیک به سایت گروه کالاساخت مراجعه نموده و در صورت انتخاب سنگ مورد نظر خود را خریداری نمایید.

 

مشاوره واتس اپ

 

تهیه و تنظیم در واحد تحقیق و توسعه گروه تولیدی و فروشگاهی کالاساخت.

 

در تمامی مراحل ساخت و ساز کنارتان هستیم.

tel: 031-91004468

تماس با کالا ساخت از طریق واتس اپ گالری کالا ساخت همکاری در فروش کالاساخت