ارتباط با کالا ساخت از طریق واتس اپ
برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
واتس اپ کالا ساخت
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
Speaker Call A line styled icon from Orion Icon Library.
تماس با کالاساخت
روی شماره کلیک کنید
معمولا در کمتر از چند ثانیه پاسخ دریافت میکنید
سنگ گیوتین انیکس قهوه ایی و سنگ پلاک مرمریت آباده

سنگ آنتیک 1022

نمونه سنگ آنتیک در پوشش دیوار ها

 

کد نمونه : SA1022

 

ویژگی های نمونه :

  • بهره گیری از سنگ آنتیک در کنار سنگ مرمریت
  • اجرای تناژ رنگی متضاد
  • نور پردازی
  • استفاده از رزین سنگ

 

مصالح استفاده شده :

  • سنگ گیوتین انیکس قهوه ای
  • سنگ مرمریت آباده

 

بررسی نمونه :

 

همانطور که می دانید پلکان از نقش مهمی در یک ساختمان برخوردار می باشند و در واقع اکثر سازه ها دارای این المان حتی به تعداد کم هستند. در این میان یکی از اجزای اصلی و مهم در خانه های ویلایی و ساختمان های دوبلکس همین پلکان می باشند که معمولا در سالن اصلی به منظور اتصال این بخش به اتاق ها و طبقات بالایی تعبیه می گردند. با توجه به این موضوع که دراین نوع ساختمان ها پلکان در فضای داخلی قرار می گیرد می توان به این نتیجه رسید که طراحی و زیباسازی آن ها می تواند در دکوراسیون سازه بسیار تاثیر گذار باشد. یکی از ترفند هایی که در زیباسازی و تزئین پلکان بسیار کارآمد و مفید می باشد، توجه به طراحی و پوشش دیوار کنار آن است. در واقع اجرای دیوار کنار پله زیبا و چشمگیر می تواند، دکوراسیون داخلی ساختمان را بسیار تحت تاثیر قرار دهد.

ایده ها و متریال های بسیار متنوعی در استفاده برای تزئین و پوشش دیوار کنار پله موجود می باشد که افراد می توانند بر حسب سلیقه و میزان بودجه از میان آن  ها گزینه مناسب را انتخاب نمایند. نمونه کاری که در این بخش از کالاساخت مشاهده می کنید یکی از ایده های اجرا شده برای دیوار کنار پله می باشد که شما می توانید از ان در پیاده سازی دکوراسیون ساختمان خود الهام بگیرید. همانطور که در تصویر مشاهده می نمایید، در این نمونه کار از دو مدل سنگ ساختمانی در تزئین دیوار کنار پله بهره گیری شده است که یکی سنگ گیوتین اُنیکس قهوه ای و دیگری سنگ مرمریت آباده می باشد. سنگ گیوتین انیکس قهوه ای خود یکی از انواع سنگ های آنتیک است که گزینه بسیار مناسبی در دکوراتیو نمودن فضای داخلی و خارجی ساختمان می باشد.این سنگ همانطور که در تصویر مشاهده می نمایید دارای زمینه قهوه ای تیره و روشنی است و از سطح ناصاف و نا همواری برخوردار می باشد. در تضاد با این سنگ از سنگ مرمریت آباده با زمینه کرم روشن و سطح صاف و صیقلی بهره گیری شده است. البته در سطح سنگ گیوتین انیکس قهوه ای به منظور افزایش طول عمر و عدم تجمع آلودگی و گرد و خاک در بافتش از رزین سنگ استفاده شده که براقیت زیبایی به آن بخشیده است اما با این حال سطح ناهموارش هنوز قابل تشخیص و لمس می باشد. از دیگر ترفند هایی که برای جلوه بیشتر در این دو سنگ از آن بهره گیری شده است نور پردازی بر روی آن ها با لامپ گرد می باشد. البته در تصویر لامپ خاموش است و تاثیر آن چندان مشخص نمی باشد.

سنگ های آنتیک از تنوع بسیار بالایی برخوردار می باشند و شما می توانید از انواع مختلف آن ها در تزئین دیوار کنار پله خود و دیگر فضاهای ساختمانتان بهره گیری نمایید. در صورت علاقه مندی به خرید سنگ آنتیک در انواع گیوتین، پروفیل، چند بعدی و بادبر با مراجعه به سایت گروه تولیدی و فروشگاهی کالاساخت می توانید آن ها را مشاهده نموده و نسبت به خرید و سفارشتان اقدام نمایید.

مشاوره واتس اپ

 

تهیه و تنظیم در واحد تحقیق و توسعه گروه تولیدی و فروشگاهی کالاساخت.

 

در تمامی مراحل ساخت و ساز کنارتان هستیم.

tel: 031-91004468

تماس با کالا ساخت از طریق واتس اپ گالری کالا ساخت همکاری در فروش کالاساخت