سنگ اسلب مشکی

سنگ اسلب S001

 نمونه کار اسلب در کافی شاپ

 

کد نمونه : S001

 

ویژگی های نمونه :

  • استفاده یکدست از سنگ اسلب مشکی
  • بهره گیری از رنگ هماهنگ با کابینت ها
  • استفاده از رزین سنگ

 

مصالح استفاده شده :

  • سنگ مرمریت لاشتر

 

بررسی نمونه :

 

کافی شاپ ها از جمله مکان هایی هستند که افراد در اوقات فراغت و یا برای دوری از روزمرگی های خود به سراغ آن ها می روند و به همین دلیل است که باید محیطی دنج و متفاوت با هر مکان دیگری باشند. یکی از مهم ترین اقدامات در به راه انداختن یک کافی شاپ، استفاده از مصالح مناسب در طراحی فضای داخلی آن می باشد. با توجه به اینکه امروزه مصالح ساختمانی روز به روز رو به افزایش و پیشرفت هستند، انتخاب متریال مناسب مستلزم توجه به دکوراسیون داخلی و  چیدمان میز و صندلی ها می باشد. برای مثال یکی از قسمت های هر کافی شاپ که می تواند طراحی آن تاثیر بسیار زیادی بر دکوراسیون گذارد، بار یا کانتر می باشد.

در واقع کانتر یا بار قسمتی برای دریافت و تحویل سفارش، تسویه، محل نمایش محصولات و ویترین کافه و … است که وجود آن به لحاظ دیزاین قدرتمند و از طرف دیگر پاسخگوی در هر کافی شاپ و کافه ای ضروری به نظر می رسد. در این بخش از کالاساخت ما نمونه ای از طراحی بار در کافی شاپ را برای شما همراهان ارائه نموده ایم تا با توجه به آن نسبت به ایجاد طراحی های متفاوت اقدام نمایید. همانطور که در تصویر مشاهده می نمایید در این نمونه کار از ترکیب سنگ، چوب و فلز بهره گیری شده است. آنچه که به این بار ظاهر متفاوت و شکیل بخشیده است، استفاده از سنگ اسلب مرمریت لاشتر در کنار کابینت هایی مشکی با جنس چوب می باشد. سنگ مرمریت لاشتر یکی از نمونه های بسیار زیبا و پر طرفدار از سنگ های ساختمانی در گروه کالاساخت می باشد که با زمینه خاکستری تیره به همراه رگه های سفید رنگ توجه هر فردی را به خود جلب می نماید.

در این نمونه کار سنگ مرمریت لاشتر به صورت سنگ اسلب و در حالتی یکدست به عنوان رویه اصلی بار استفاده شده است و برای افزایش مقاومت و عمر آن تا سالیان سال، بر سطح رویی اش از رزین سنگ بهره گیری شده است. رنگ مشکی این سنگ به همراه کابینت های مشکی رنگ جلوه ای لوکس و مجلل به فضا می بخشد و سبب می شود تا افراد جوی آرام و صلح آمیز پیدا کنند. سنگ اسلب مرمریت لاشتر مقاومت بالایی در برابر سایش و ضربه دارد و همین موضوع کمک می کند تا در بار یا کانتر کافی شاپ که همواره در معرض این مسائل قرار دارد، بسیار کارآمد باشد. اگر شما از آن دسته افراد هستید که علاقه ای به سنگ مشکی و یا تیره ندارند، می توانید با مراجعه به سایت گروه تولیدی و بازرگانی کالاساخت از دیگر نمونه سنگ های اسلب ما دیدن نموده و نسبت به طراحی داخلی و خارجی ساختمان خود با استفاده از این مصالح اقدام نمایید. 

 

مشاوره واتس اپ

 

تهیه و تنظیم در واحد تحقیق و توسعه گروه تولیدی و فروشگاهی کالاساخت.

 

در تمامی مراحل ساخت و ساز کنارتان هستیم.

tel: 031-91004468

تماس با کالا ساخت از طریق واتس اپ گالری کالا ساخت همکاری در فروش کالاساخت