ارتباط با کالا ساخت از طریق واتس اپ
برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
واتس اپ کالا ساخت
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
Speaker Call A line styled icon from Orion Icon Library.
تماس با کالاساخت
روی شماره کلیک کنید
معمولا در کمتر از چند ثانیه پاسخ دریافت میکنید
سنگ اسلب مرمر

سنگ اسلب S005

نمونه کار سنگ اسلب مرمر در لابی

 

کد نمونه : S005

 

ویژگی های نمونه:

  • بهره گیری از سنگ اسلب در تزئین آسانسور ها
  • اجرای دو مدل سنگ ساختمانی
  • استفاده از تناژ رنگی نزدیک به هم
  • نور پردازی
  • بهره گیری از نوار های بندکشی مشکی

 

مصالح استفاده شده :

 

بررسی نمونه :

 

بخش ورودی و لابی یکی از قسمت های بسیار مهم و تاثیر گذار در برخی از ساختمان ها می باشد که توجه به طراحی و زیبایی دکوراسیون آن می تواند تاثیر زیادی بر قضاوت افراد از فضای کلی سازه گذارد. در واقع لابی را می توان نماینده کل ساختمان دانست و به دلیل اینکه افراد در بدو ورود اولین فضایی که در آن قرار می گیرند و مشاهده می نمایند، این بخش می باشد، طراحی دکوراسیون آن مورد توجه بسیار معماران و دکوراتور ها است. علاوه بر این ها لابی به هنگام خروج نیز آخرین مکانی است که افراد با آن بدرقه می‌ کنند و فرقی نمی‌ کند که در یک ساختمان مسکونی باشد یا دفتر کار و یا یک هتل، دکوراسیون آن را نباید سهل و فاقد ارزش به‌ حساب آورد. یکی از المان هایی که در اکثر لابی ها بهره گیری قرار می گیرد و بسیار پرکاربرد است، آسانسور می باشد. در واقع آسانسور ها انتقال دهنده افراد به طبقات مختلف ساختمان هستند و تزئین فضای اطراف آن ها، می تواند یکی از ترفند های تاثیر گذار در زیبایی دکوراسیون لابی باشد. نمونه کاری که در این بخش از کالاساخت مشاهده می نمایید، نشان دهنده دکوراسیون لابی یک ساختمان مسکونی می باشد که با بهره گیری از سنگ های ساختمانی و نور پردازی مناسب تزئین شده است. همانطور که در تصویر مشاهده می نمایید، در فضای بین دو آسانسور این ساختمان از سنگ اسلب مرمر به صورت یک قاب عمودی بسیار زیبا و چشمگیر بهره گیری شده است.

سنگ مرمر خود یکی از لوکس ترین و زیباترین سنگ های ساختمانی می باشد که از طرفداران بسیار زیادی در استفاده برای طراحی بخش های مختلف دکوراسیون داخلی برخوردار است. این سنگ بیشتر به صورت سنگ اسلب مورد بهره گیری قرار می گیرد و دلیلش قیمت بالای آن و طرح های زیبای موجود در کوپ هایش است که در قطعات کوچک تر هدر می روند. همانطور که مشاهده می کنید سنگ اسلب مرمر استفاده شده در این نمونه کار از زمینه و طرح بسیار زیبایی برخوردار می باشد و توجه هر بیننده ای را به خود جلب می نماید. در جلودهی بیشتر به این سنگ از لامپ های هالوژنی در قسمت بالاییش استفاده نموده اند تا نور در برخورد با سطح صیقلی آن انعکاس یافته و جلوه فضا را بیشتر نماید. البته با خاصیت عبور نوری که سنگ مرمر دارد، معمار می توانست در پشت این سنگ اسلب از لامپ های نور مخفی بهره گیری نموده و جلوه زیباتری به آن ببخشد. علاوه بر سنگ اسلب در پوشش کلی دیوار های این نما از سنگ تراورتن عباس آباد بهره گیری گشته و تناژ رنگی زیبایی بین این دو سنگ ایجاد شده است. همچنین در شکل دهی به دیوار از نوار های بندکشی مشکی رنگ و حجم سازی های زیبا به وسیله قطعات 40*40 سنگ مرمر و سنگ عباس آباد، استفاده شده است.

برای دیدن نمونه های بیشتر سنگ اسلب می توانید به بخش مربوطه در سایت کالاساخت مراجعه نمود و نمونه مورد نظر خود را خریداری نمایید.

 

در تمامی مراحل ساخت و ساز کنارتان هستیم.

tel: 031-91004468

تماس با کالا ساخت از طریق واتس اپ گالری کالا ساخت همکاری در فروش کالاساخت