ارتباط با کالا ساخت از طریق واتس اپ
برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
واتس اپ کالا ساخت
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
Speaker Call A line styled icon from Orion Icon Library.
تماس با کالاساخت
روی شماره کلیک کنید
معمولا در کمتر از چند ثانیه پاسخ دریافت میکنید
سنگ مصنوعی بین کابینت

سنگ مصنوعی 1002

نمونه کار سنگ مصنوعی

 

کد نمونه : SA1002

 

ویژگی های نمونه :

 

- استفاده از سنگ مصنوعی به جای طبیعی  

- استفاده از ترکیب سفید و رنگ های طبیعی سنگ

- استفاده از رزین معمولی بر روی سطح کار  

- نصب راحت و بسیار آسان

 

سنگ استفاده شده :

سنگ مصنوعی بژ

 

بررسی نمونه کار :

 

سنگ های مصنوعی از جمله مصالحی هستند که هرچه تکنولوژی پیشرفت کند طراحی و ویژگی های این نوع سنگ بهبود می باید. از این نوع سنگ در تمام فضا ها می توانید استفاده کنید اما باید چند مورد را در نظر بگیرید . ما در کالا ساخت به شما پیشنهاد میکنیم که اگر در فضای خارجی و دیوار های نما استفاده میکنید حتما از رزین استفاده کنید . تلاش کنید با ملات کار کنید و سعی کنید از یک طرح استفاده کنید. اگر در فضای داخلی از سنگ مصنوعی استفاده می کنید نیازی به استفاده از رزین نیست و با چسب خمیری آماده نیز هم به راحتی می توانید اجرا کنید . اما اگر در آشپرخانه و بین کابینت ها مشابه نمونه ی روبرو بهتر است از رزین استفاده کنید تفاوتی ندارد معمولی باشد یا نانو بسته به رنگ سنگی که انتخاب کرده اید.

طرح پیش رو سنگ نما مصنوعی بژ است که با ترکیب با سفید یکدست کابینت ها طرح زیبایی را رقم زده است. اما در این مورد ترفند عکاسی نیز استفاده شده است . از نظر فنگ شویی استفاده از فضای سبز در نقاط منفی و بی انرژی به فضا انررژی می بخشد . اما بهتر است بدانید که نقاط منفی منزل و ساختمان شما چه قسمت هایی است که با مراجعه به مقاله فنگ شویی در سایت اصلی کالا ساخت میتوانید به اطلاعاتی که نیاز دارید دست پیدا کنید.

در نظر داشته باشید اگر از هر سنگ مصنوعی استفاده میکنید و در هر قالبی که هست سعی کنید از یک طرح استفاده کنید و از ترکیب چند طرح بپرهیزید زیرا به طور مثال سنگ مصنوعی بژ عرض 12 سانتی متر و طول 60 سانتی متر دارد و هر چهار عدد از این سنگ یک طرح کامل را میسازد اگر بخواهید نمونه ای دیگری را از نوع ترکیب کنید میبایست با همین عرض و ضخامت باشد . و البته باید گفت هرچه این نمونه های مصنوعی را ساده تر و یکدست تر استفاده کنید زیبا تر است .

 

مشاوره واتس اپ

تهیه و تنظیم در واحد تحقیق و توسعه گروه تولیدی و فروشگاهی کالا ساخت.

 

در تمامی مراحل ساخت و ساز کنارتان هستیم.

tel: 031-91004468

مشاوره تلگرام

تماس با کالا ساخت از طریق واتس اپ گالری کالا ساخت همکاری در فروش کالاساخت