ارتباط با کالا ساخت از طریق واتس اپ
برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
واتس اپ کالا ساخت
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
Speaker Call A line styled icon from Orion Icon Library.
تماس با کالاساخت
روی شماره کلیک کنید
معمولا در کمتر از چند ثانیه پاسخ دریافت میکنید
نمای ساختمان موج پیچ

نمای ساختمانی 1192

ویژگی های نمونه

  • استفاده یکدست از یک نوع سنگ
  • بهره گیری از نرده صراحی
  • استفاده از طراحی های حجمی
  • اجرای ستون های سنگی

 

مصالح استفاده شده

سنگ تراورتن سفید عباس آباد واقع دراستان مرکزی, شهرستان نیم ور محلات

 

بررسی نمونه

سنگ های تراورتن از شناخته شده ترین سنگ های ساختمانی می باشد. سنگ های تراورتن با توجه ویژگی های فراوانی که دارند بسیار مورد توجه معماران و ساختمان سازان قرار گرفته است.

این سنگ ها از معادن مختلفی در سراسر کشور فرآوری می شود. یکی از زیبا ترین و لوکس ترین سنگ های تراورتن، سنگ تراوتن عباس آباد با رنگ سفید می باشد.

 

نمای نزدیک

نمای ساختمان موج پیچ

 

در این بخش از نمونه کارهای سایت کالا ساخت، نمایی از یک ساختمان را ارائه دادیم که در آن به صورت یکدست از سنگ تراورتن عباس آباد بهره گیری شده است و حتی تمامی طراحی های حجمی و تزئینات این نما از جنس همین سنگ می باشد.
بهره گیری از نرده صراحی و هند ریل ها در بالکن های این نما، یکی از المان های پر کاربرد در نمای ساختمان می باشد که زیبایی ظاهری این نما را دو چندان نموده است.
در قسمت بالای این ساختمان، براکت ها ریزی را در سطح سنگ مشاهده می کنید که با استفاده از دستگاه CNC برش خورده است وعلاوه بر زیبایی خاصی که به نما بخشیده به منظور جدا سازی قسمت جان پناه از کل ساختمان استفاده شده است.
ابزار زدن سنگ به دو صورت دستی و ماشینی صورت می گیرد. روش ماشینی آن که با استفاده از دستگاه CNC صورت می گیرد از ظرافت بالایی برخوردار می باشد که به شکل های متنوعی ابزار زده می شود.
در نمای این ساختمان اشکال متفاوتی را مشاهده میکنید که با استفاده از ابزار زنی سنگ صورت گرفته است. در قسمت ستون ها از ابزار زنی قاشقی و در قسمت قاب پنجره ها از ابزار زنی تخم مرغی بهره گیری شده است که موجب جلوه ای خاص در نما شده است.
به طور کلی سنگ های تراورتن عباس آباد اجرا شده در این نما به صورت افقی هماهنگی خاص و چشمگیری با ستون های اجرا شده به صورت عمودی ایجاد نموده است.
اگر از دسته افراد علاقه مند به معماری هستید می توانید جهت گرفتن ایده های بیشتر به سایت کالا ساخت مراجعه و از انواع سنگ های ساختمانی و نمونه کار ها دیدن و جهت دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

انواع سنگ اسلب

در تمامی مراحل ساخت و ساز کنارتان هستیم.

tel: 031-91004468

مشاوره تلگرام

تماس با کالا ساخت از طریق واتس اپ گالری کالا ساخت همکاری در فروش کالاساخت