برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
سنگ کرم تراوتن نما

نمای ساختمان 1166

 

ویژگی های نمونه

1- بهره گیری از ترکیب دو نوع سنگ ساختمانی2- استفاده از یک نوع طراحی در قاب کلی ساختمان و پنجره ها3- ستون های سنگی در نما4- طراحی های حجمی بسیار ساده

 

مصالح استفاده شده


1- سنگ سفید دره بخاری
2- سنگ تراورتن شکلاتی کاشان

 

بررسی نمونه

امروزه نماسازی ساختمان ها بسیار مورد توجه افراد قرار گرفته است. سنگ های تراورتن با توجه به ویژگی های فیزیکی فراوانی که داراست از مناسب ترین مصالح کاربردی برای نماسازی می باشد.
در این بخش از سایت کالا ساخت نمایی از ساختمان را ارائه دادیم که از دو سنگ ساختمانی از جمله سنگ تراورتن سفید دره بخاری و سنگ تراورتن شکلاتی کاشان بهره گیری شده که استفاده از این دو سنگ در کنار هم ترکیب فوق العاده ای به وجود آورده است. همان طور که در تصویر فوق مشاهده می کنید در نمای این ساختمان از طراحی های حجمی و تزئینات ساده بهره گیری شده است که جلوه ای خاص به ظاهر ساختمان بخشیده است. یکی از طراحی های خاص و زیبای اجرا شده در این نما، نقش های ساده و برجسته در قسمت بالای قاب کلی ساختمان و قاب پنجره ها می باشد و با استفاده از سنگ شکلاتی کاشان برش خورده، که زیبایی ظاهری ساختمان را دو چندان کرده است. ستون های سنگی اجرا شده در نمای این ساختمان یکی دیگر از المان های ساده و پر کاربرد در نماسازی می باشد، همان طور که می بینید ستونهای حاشیه ساختمان با ستون های بخش میانی متفاوت می باشد. طراحی های ساده و برجسته در سطح سنگ که با استفاده از دستگاه CNC برش داده شده می شود، یکی دیگر از تزئینات کاربردی در نماسازی می باشد و به عنوان سر ستون و پا ستون ها استفاده می گردد. ستون های اجرا شده در حاشیه ساختمان در اصل نقشی برجسته از همان سنگ سفید دره بخاری می باشد و به منظور قاب ساختمان استفاده شده است. می توانید با مراجعه به سایت مجموعه تولیدی و فروشگاهی کالا ساخت از دیگر سورت های سنگ های دره بخاری و کاشان دیدن و متناسب با سلیقه خود خرید نمایید. همچنین جهت دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.


مشاهده انواع سنگ تراورتن کرم و تیره


 

تهیه و تنظیم در واحد تحقیق و توسعه گروه تولیدی و فروشگاهی کالاساخت.

در تمامی مراحل ساخت و ساز کنارتان هستیم.

tel: 031-91004468

مشاوره تلگرام

تماس با کالا ساخت از طریق واتس اپ گالری کالا ساخت همکاری در فروش کالاساخت