برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
نمای ساختمان نیمه رومی

نمای ساختمان 1168

ویژگی های نمونه


1- تلفیق دو نمونه سنگ کرم و شکلاتی
2- بهره گیری از ستون های سنگی
3- استفاده از مصنوعات سنگی
4- اجرای قاب پنجره به صورت منحنی

 

مصالح مصرفی

 

سنگ تراورتن شکلاتی کاشان
سنگ تراورتن کرم ابیانه

 

بررسی نمونه

 

همان طور که می دانید سنگ های تراورتن با توجه به ویژگی های فیزیکی خود از جمله تخلخل بالا، مقاومت بالا در برابر ضربه و سائیدگی و غیره جزء سنگ های ساختمانی پرکاربرد و دارای رنگ های متنوع در صنعت ساختمان سازی می باشد. نمونه کاری که در این بخش از سایت کالا ساخت ارائه نمودیم، تصویری از نمای منحصر به فرد یک ساختمان می باشد. بهره گیری از دو نوع سنگ تراورتن در نمای این ساختمان با طیف رنگی کرم و شکلاتی، ترکیب رنگ خاصی را ایجاد نموده است.

در طراحی این ساختمان از ترفند قرینه سازی بهره گیری شده است، به طور مثال استفاده از قاب پنجره های منحنی شکل در دو طرف نمای این نمونه به صورت قرینه می باشد. این قاب های نیم گرد اجرا شده در نمای این ساختمان با قوس های قسمت بالایی نما هماهنگی خاص و زیبایی ایجاد کرده است. یکی از مصنوعات سنگی استفاده شده در نمای این ساختمان که زیبایی ظاهری این ساختمان را دو چندان نموده، براکت های کوچک در قسمت میانی نما می باشد. بهره گیری از حاشیه های سنگی که به وسیله دستگاه CNC و با ظرافت بالایی برش داده شده به منظور جدا سازی قسمت جانپناه از بخش کلی ساختمان یکی دیگر از تزئینات اجرا شده می باشد که زیبایی خاصی به نمای ساختمان بخشیده است. یکی از المان های پر کاربرد که در نمای این ساختمان استفاده شده، ستون های سنگی کوتاه و بلند به صورت گرد و مستطیل و طراحی های حجمی در قسمت های سرستون و پا ستون ها می باشد، که جلوه ای دیدنی به این نمونه کاربری بخشیده است. به طور کلی با توجه به مطالب فوق در راستای بررسی نمای ساختمان موجود در این بخش، کلیه ی المان های اجرا شده در طراحی این نما از جمله براکت ها، ستون ها و دیگر تزئینات ظریف از سنگ تراورتن کرم رنگ ابیانه که در نمای کلی هم استفاده شده، تولید گشته است.

خرید سنگ نمای رومی

اگر از دسته افراد علاقه مند به طراحی نمای ساختمان با سبک کلاسیک و یا مدرن هستید، می توانید با مراجعه به سایت مجموعه تولیدی و فروشگاهی کالاساخت در بخش نمونه کارها، جهت گرفتن ایده از دیگر طراحی های معماری دیدن فرمایید.

تهیه و تنظیم در واحد تحقیق و توسعه گروه تولیدی و فروشگاهی کالاساخت.

 

در تمامی مراحل ساخت و ساز کنارتان هستیم.

tel: 031-91004468

مشاوره تلگرام

تماس با کالا ساخت از طریق واتس اپ گالری کالا ساخت همکاری در فروش کالاساخت