برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
نما-تراورتن

نمای ساختمان 1173

 

ویژگی های نمونه


- سبک نما به صورت ساده کار شده است
- استفاده از دو سنگ تراورتن با رنگ روشن و کمی تیره تر در یک نما
- به چشم خوردن حجمی کاری های گوناگون و شیارهای اجرا شده توسط مجری کار
- نمای سنگ ساده و درعین حال دارای ریزه کاری های جزئی اما زیبا


مصالح استفاده شده


سنگ تراورتن ورتون اصفهان در دو درجه بندی ممتاز و درجه یک


انواع سنگ تراورتن ارزان قیمت


 


همان گونه که در بالا به آن اشاره داشتیم درنمایی که تصویر بالا نمایان گر آن است می توانیم به کار گرفته شدن سنگ تراورتن معدن ورتون اصفهان را ببینیم. این سنگ در دو درجه بندی متفاوت ممتاز و درجه یک و به صورت بسیار ساده و بدون استفاده از هیچ گونه ابزارهای نما کار شده است. نمای ساختمان به دو قسمت جلویی که دیوار جدا کننده منزل به حساب می آید و قسمت پشت که نمای اصلی می باشد تقسیم بندی شده است. مسلماً در چنین نما هایی اگر از یک سنگ یک سورت و یک دست برای نماکاری استفاده شود، نتیجه بسیار زیباتر خواهد بود اما به احتمال خیلی زیاد بودجه در نظر گرفته شده برای این کار مجری کار را واداشته است تا متراژ اصلی و نمای ساختمان را از سنگ کرم تر و طبیعتاً ارزان قیمت تر را به کار گیرد.
نمای جلویی ساختمان را با سنگ ورتون ممتاز که زمینه رنگی کرم روشن دارد کار کرده اند. مجری و استاد کار با هنر دست خود برآمدگی و فرو رفتگی هایی که که به عنوان ابزارهای نما و حاشیه ای از آن ها یاد می شود را در نما استفاده کرده است. در کنار درهای ورودی ستون هایی جای گرفته است که می تواند مرز بین سنگ کاری و در را به زیبایی هر چه تمام تر به رخ بکشد.
در بخش دوم نما سنگ ورتون اصفهان در سورت درجه یک و کمی تیره تر کار شده است. در آن قسمت نیز قاب های دور پنجره و همچنین حجمی کاری های مربعی شکلی را شاهد هستیم که با همان سنگ به کار نشسته اند. این یکپارچه بودن کار و طرح کلی را می توان یکی از زیبایی های نماهای ساده به شمار آورد.

تهیه و تنظیم در واحد تحقیق و توسعه گروه تولیدی و فروشگاهی کالاساخت.

 

در تمامی مراحل ساخت و ساز کنارتان هستیم.

tel: 031-91004468

مشاوره تلگرام

تماس با کالا ساخت از طریق واتس اپ گالری کالا ساخت همکاری در فروش کالاساخت