ارتباط با کالا ساخت از طریق واتس اپ
برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
واتس اپ کالا ساخت
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
Speaker Call A line styled icon from Orion Icon Library.
تماس با کالاساخت
روی شماره کلیک کنید
معمولا در کمتر از چند ثانیه پاسخ دریافت میکنید
نمای ساختمان تراورتن

نمای ساختمان 1177

 

ویژگی های نمونه


- سبک نما را می توان کلاسیک یا نیمه کلاسیک دانست
- استفاده از نرده و صراحی های چهار گوش
- انتخاب سنگ تراورتن دره بخاری برای اجرای نما
- وجود حاشیه های بالایی و پایینی که در طرح های سی ان سی شده به اسم سینه کفتری شناخته می شوند
- چهار چوب ساختمان مربعی شکل، اما ورودی و تاج ساختمان منحنی شکل می باشد- اجرای ستون های شیار دار برای جداسازی بخش های مختلف

مصالح استفاده شده

سنگ تراورتن دره بخاری روشن

بررسی نمونه

سنگ تراورتن دره بخاری را می توان یکی از بهترین انتخاب های ممکن برای اجرای نما دانست. این سنگ با وجود زمینه ی رنگی سفید و روشنی که دارد می تواند در تمامی نماهای طراحی شده به بهترین شکل ممکن خود نمایی کند و از لحاظ کیفیت و دوام نیز کارنامه درخشانی را دارد. در نمای اجرا شده بالا می بینیم که تراورتن دره بخاری را به صورت نیمه کلاسیک اجرا کرده اند. زمینه ی رنگ سفید روشن بوده و می توان آن را در درجه بندی ممتاز این سنگ قرار داد.در نمای ساختمان شاهد درب ورودی هستیم که آن را با تمامی اجرا متفاوت اجرا کرده اند و سر در منحنی شکلی را برای آن انتخاب کرده اند. دیگر بخش های ساختمان به صورت صاف اجرا شده است و دور تا دور نما را می توان حاشیه ی مربعی شکلی را دید که زیبایی کار را دو چندان کرده است. برای پنجره ها قاب های حجمی در نظر گرفته نشده است اما وجود حجمی کاری های مستطیل شکل و همچنین ستون های شیار دار در وسط نما توانسته است جایگزین بسیار مناسبی برای قاب ها باشد.

قیمت سنگ تراورتن سفید


در بخش تراس هر طبقه شاهد پنجره اصلی ساخت هستیم که برای حفاظت و همچنین زیبایی بیشتر از نرده های چهار گوش هم رنگ سنگ استفاده شده است. بر روی نرده ها هندریل هایی نصب شده است که نرده ها را در جای خود ثابت و محکم نگاه می دارد و همچنین برای محافظت بیشتر نیز لازم هستند.
اگر بخواهیم به صورت کلی این نما را توصیف کنیم می توانیم این گونه بیان کنیم که این نما با بهترین سنگ ممکن یعنی تراورتن دره بخاری و به صورت بسیار شیک و نیمه کلاسیک کار شده است. به بیان ساده تر اگر طرح از این شلوغ تر بود، آن را به سمت نما رومی سوق میداد. مجری این پروژه به بهترین شکل ممکن توانسته است با ایجاد حجمی کاری ها و ستون های شیاری در عین ریزه کاری های گوناگون، نما را بسیار جذاب تحویل داده است.

تهیه و تنظیم در واحد تحقیق و توسعه گروه تولیدی و فروشگاهی کالاساخت.

 

در تمامی مراحل ساخت و ساز کنارتان هستیم.

tel: 031-91004468

مشاوره تلگرام

تماس با کالا ساخت از طریق واتس اپ گالری کالا ساخت همکاری در فروش کالاساخت