ارتباط با کالا ساخت از طریق واتس اپ
برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
واتس اپ کالا ساخت
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
Speaker Call A line styled icon from Orion Icon Library.
تماس با کالاساخت
روی شماره کلیک کنید
معمولا در کمتر از چند ثانیه پاسخ دریافت میکنید
نمای ساده ساختمان

نمای ساختمان 1180

ویژگی های نمونه

- طرح نما ساده- استفاده از سنگ لایمستون مرودشت- دیوار خارجی با نمای ساختمان با یک سنگ کار و اجرا شده است- عدم استفاده از نرده ها و صراحی ها و دیگر ابزارهای رومی- وجود قرنیزهای 5 سانتی متری در بین پلاک های کار شده

 

مصالح استفاده شده

 

سنگ لایمستون مرودشت

خرید سنگ لایم استون

بررسی نمونه

 

سنگ های لایمستون یکی از انواع نمونه های سنگ های ساختمانی هستند که در چند سال گذشته به بازار راه پیدا کرده اند. درباره ویژگی ها و نکات مثبت و منفی این چنین سنگ ها در بخش های مختلف سایت کالاساخت به طور مفصل تری صحبت داشته ایم و در این بخش و این محصول به بررسی جامع و کلی تری درباره این سنگ ها و چگونگی اجرا روی نما خواهیم داشت.سنگ های لایمستون دارای آهک بالاتری نسبت به تراورتن ها هستند و همین امر موجب آن شده است که جذب آب بالایی داشته باشد. جذب آب بالا در سنگ های ساختمانی می تواند عیب کار محسوب شود و باعث از بین رفتن زیبایی اولیه سنگ و همچنین کیفیت آن در طولانی مدت خواهد شد. البته این نکته را باید در نظر گرفت که راهکارهای مختلفی برای جلوگیری از این مشکل پیش رو داریم که بهترین و به صرفه ترین آن ها نانو کردن سنگ ها خواهند بود.
در این نما از سنگ مرودشت که یکی از بهترین سنگ های لایمستون دسته بندی می شود استفاده شده است که به غیر از قرنیز اولیه و پایین نما سنگ را به طر یکدست و یکنواخت تا بالای نما اجرا کرده اند. در این نما طرح ساده ای را شاهد هستیم که از یک متریال استفاده شده و تنها برای دوری از حالت یک دست بودن آن، قاب های دور پنجره ها و درب های ورودی را حجمی کاری انجام داده اند. در بالای درب های ورودی می توانیم سر درهایی را ببینیم که با ایجاد اختلاف ارتفاع و همچنین حجمی کاری های گوناگون آن را از دیگر قسمت های نما جدا ساخته است. در آخر اینکه می توانیم این گونه بیان کنیم که زیبایی طرح های ساده که با سنگ های لایمستون اجرا می شوند در این است که به تنهایی روی نما قرار گیرند. خود سنگ و زمینه رنگی سفید و روشنی که دارد می تواند به تنهایی باعث زیبایی نما و یکدست بودن آن شود.

تهیه و تنظیم در واحد تحقیق و توسعه گروه تولیدی و فروشگاهی کالاساخت.

در تمامی مراحل ساخت و ساز کنارتان هستیم.

tel: 031-91004468

مشاوره تلگرام

تماس با کالا ساخت از طریق واتس اپ گالری کالا ساخت همکاری در فروش کالاساخت