ارتباط با کالا ساخت از طریق واتس اپ
برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
واتس اپ کالا ساخت
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
Speaker Call A line styled icon from Orion Icon Library.
تماس با کالاساخت
روی شماره کلیک کنید
معمولا در کمتر از چند ثانیه پاسخ دریافت میکنید
نمای رومی ساده ساختمان

نمای ساختمان 1181

ویژگی های نمونه


- سبک نما نیمه ساده
- به کار گیری انواع صراحی ها و نرده های سنگی
- اجرای چهار ستون عمودی بلند
- وجود پنجره های بزرگ در نمای ساختمان
- به چشم خوردن تاج بزرگ در بالای ساخت که می تواند نما را از حالت سبک ساده کمی فاصله بدهد


مصالح استفاده شده


استفاده از سنگ لایمستون


بررسی نمونه


در برخی نماهای اجرا شده می توانیم ساهد کار شدن سنگ های ترامیت و لایمستون باشیم. این سنگ ها به شرط رزین شدن می توانند در نمای ساختمان دوام خوبی را داشته باشند و با توجه به زمینه رنگی سفید و روشنی که دارند قیمت بسیار مناسب و پایینی را در پایان کار خواهند داشت. از دیگر ویژگی های خوب این سنگ ها علاوه بر قیمت مناسب و خوب آن ها می توان به امکان برش کاری و ابزار زدن راحت بر رویشان اشاره کرد. دلیل وجود آهک بالا در مواد تشکیل دهنده سنگ را می توان دلیل اصلی این امر دانست.
در این نما از نرده ها و صراحی های جنس لایمستون نیز استفاده شده است تا تمامی نما به صورت یکدست و یکنواخت اجرا گردد. همان گونه که در بخش های مختلف و محصولات گوناگون از این جنس سنگ به آن اشاره داشتیم، سنگ های لایمستون برش پذیری خوبی دارند و همین موضوع باعث می شود تا مجری کار در حین اجرای کار بتواند انواع طرح های مختلفی را روی نما پیاده سازد. حجمی کاری های های مستطیل شکل که در پایین ستون ها دیده می شود توسط دستگاه های سی اِن سی بر تولید شده اند و می توانیم از انواع آن ها همچون این نمونه نما استفاده نماییم. این ابزار ها می توانند شامل انواع براکت های کوچک و بزرگ و سر ستون و پایه ستون ها باشند که ابعاد آن ها طبق سفارش و طرح طراح آماده و سفارش سازی خواهند شد.


انواع سنگ های لایم استون و ترامیتدر بخش بالایی این ساختمان می توانیم تاج اجرا شده بزرگی را ببینیم که ساختمان و نما را از حالت طرح ساده خارج ساخته و می توان آن قیمت را به نماهای کلاسیک و رومی نیز تشبیه کرد. البته این تاج با نما رومی تفاوت و فاصله بسیاری دارد اما توانسته است نما را از حالت خشک و یکدستی خارج کند.

تهیه و تنظیم در واحد تحقیق و توسعه گروه تولیدی و فروشگاهی کالاساخت.

در تمامی مراحل ساخت و ساز کنارتان هستیم.

tel: 031-91004468

مشاوره تلگرام

تماس با کالا ساخت از طریق واتس اپ گالری کالا ساخت همکاری در فروش کالاساخت